بازداشت عامل اصلی اغتشاشات آزاد راه کرج – قزوین

روابط عمومی سپاه البرز اعلام کرد که عامل اصلی که به تعرض و آسیب و سرقت سلاح سازمانی نیروهای فراجا و انسداد آزادراه کرج -‌ قزوین مبادرت کرده و با انتشار آن در فضای مجازی باعث ایجاد رعب و وحشت و همچنین تحریک احساسات مردم شده بود، دستگیر شد .

به گزارش شهروند آنلاین،روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی علیه‌السلام استان البرز روز یکشنبه در اطلاعیه ای از دستگیری  تعدادی از عناصر اصلی انسداد آزادراه کرج – قزوین ، تعرض و آسیب و حمله به عوامل فراجا و همچنین سرقت سلاح سازمانی نیروی انتظامی خبر داد.

بر اساس این اطلاعیه به دنبال نا آرامی های روز پنجشنبه  ۱۲ آبان ، در آزاد راه کرج ـ قزوین واقدامات ددمنشانه اغتشاشگران و آسیب رساندن به اموال شخصی و عمومی و حمله به نیروهای حافظ امنیت و انتظامی، با تلاش‌های شبانه روزی پاسداران گمنام امام زمان علیه السلام در سپاه استان البرز و گزارشات مردم انقلابی ، تعدادی از عناصر اصلی مورد شناسایی قرار گرفته و دستگیر شدند.

روابط عمومی سپاه استان البرز در ادامه با اشاره به اینکه پاسداران گمنام امام زمان علیه السلام لحظه‌ای از تامین امنیت مردم عزیز استان البرز غافل نخواهند شد،امنیت مردم را خط قرمز دانسته و از همکاری هموطنان عزیز در ارسال گزارشات مردمی برای دستگیری اغتشاشگران وبرهم زنندگان امنیت عمومی تقدیر کرد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.