انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در سیستان و بلوچستان

فرمانده مرزبانی فراجا گفت: مرزداران غیور ایران اسلامی در هنگ مرزی جکیگور توانستند با رصد اطلاعاتی یک باند قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی و ضمن منهدم کردن آن تعداد ۸۵ قبضه سلاح جنگی را کشف کنند.

به گزارش شهروند آنلاین،سردار” احمدعلی گودرزی ” فرمانده مرزبانی فراجا بیان داشت: در جریان اغتشاشات اخیر در کشور که منشأ آن کشور خبیث آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل و ایادی آنها بودند با سوء استفاده از افراد مزدور و فریب خورده در داخل کشور، مشکلاتی را برای امنیت شهروندان عزیز به وجود آوردند.

او افزود: مرزبانان با تشدید اقدامات کنترلی و امنیتی در نوار مرز‌های جمهوری اسلامی ایران در روز گذشته توانستند با اقدامات اطلاعاتی از فعالیت اعضای یک باند قاچاق سلاح و مهمات که قصد جا‌به‌جایی محموله سلاح و مهمات با استفاده از یک دستگاه خودرو را داشتند، مطلع و موفق شدند خودرو حامل سلاح را شناسایی و توقیف کنند.

سردار “احمدعلی گودرزی” خاطرنشان کرد: مرزبانان در بازرسی از خودروی توقیفی ۸۵ قبضه سلاح کلت کمری را کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر کنند.

فرمانده مرزبانی فراجا در ادامه تصریح کرد: در ۴۵ روز اخیر مرزداران غیور ایران اسلامی ضمن انهدام چندین باند قاچاق سلاح و مهمات توانستند تعداد قریب به ۶۰۰ قبضه سلاح جنگی را کشف و ضبط کنند که در کشف سلاح جنگی در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با افزایش ۲۶ درصدی روبه رو هستیم.

سردار “احمدعلی گودرزی” گفت: در اواخر شهریور ماه سال جاری نیز دریابانان غیور و زحمت کش مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توانستند ضمن توقیف یک لنج، بیش از پنج هزار تیغه چاقو و قمه را در آب‌های جنوبی کشور کشف کنند.

فرمانده مرزبانی فراجا در پایان خاطرنشان کرد: مرزداران ما دژ مستحکم و سینه ستبر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و با اقتدار و درایت در برابر هرگونه قانون شکنی مقابله جدی می‌کنند./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.