گزارش وزیر کشور از آخرین وضعیت حوادث اخیر

وزیر کشور با حضور در نشست هم‌اندیشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اجرای سیاست‌های کلی نظام، گزارشی از آخرین وضعیت حوادث اخیر کشور ارائه کرد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی روز چهارشنبه با حضور در این نشست هم‌اندیشی که بیش از ۱۰۰ نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار شد، گفت: برخلاف تلاش‌های شبانه روزی دشمن، وضعیت استان‌های کشور آرام و امن است.

او با بیان اینکه مردم عزیز کشور همواره به آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایبند هستند؛ افزود: تلاش دشمن با میدان‌داری و حضور به موقع آحاد جامعه، همچون همیشه با شکست مواجه شد.

وزیر کشور در بخش دیگری از نشست هم‌اندیشی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ضمن استماع دغدغه‌ها و مطالبات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارش مبسوط از عملکرد دستگاه‌ها و وضعیت امنیتی و سایر موضوعات روز کشور پرداخت.

رئیس شورای امنیت کشور ادامه داد: امروز دشمن، وحدت و همبستگی کشور را نشانه گرفته است و بایستی بیش از گذشته با همدلی و هم‌افزایی ظرفیت‌ها در تقویت سرمایه اجتماعی کشور فعال باشیم.

دکتر وحیدی خاطر نشان کرد: در ایران اسلامی همه اقوام و گروه‌ها با صلح و آرامش در کنار هم زندگی مسالمت آمیز و دوستانه دارند و این در حالی است که دشمن به دنبال پیشبرد طرح تجزیه‌طلبی است که در این مسیر هم، با پایبندی همه اقوام وقومیت‌ها به آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران شکست مفتضحانه‌ای خوردند.

وزیر کشور به برگزاری جشنواره اقوام در استان گلستان هم اشاره کرد و گفت: در نشستی که شب گذشته با علمای شعیه و سنی برگزارشد، علمای حاضر در نشست، دغدغه امنیت و وحدت ملی کشور را داشتند و خواستار پایان اغتشاشات در کشور شدند./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.