کمیته ویژه اجرای وظایف ابلاغی رهبر انقلاب در وزارت تعاون

میدری و 12 مدیر دیگر ابلاغ گرفتند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جلسه با ستاد ملی کرونا، دستور فوری تشکیل کمیته‌ای ویژه را در این وزارتخانه صادر کرد.

به گزارش شهروند آنلاین، با حکم «محمد شریعتمداری»،« احمد میدری» معاون رفاه اجتماعی به عنوان مسوول این کمیته ویژه منصوب شد.

وزیر تعاون در حکم انتصاب تاکید کرد: ضروری است در اسرع وقت جلسه‌ای در این باره تشکیل و با تقسیم کار روشن در اجرای وظایف ابلاغی رهبر معظم انقلاب، برنامه عملیاتی جامع تهیه و فوری برای تصویب و اجرا تقدیم ستاد ملی کرونا شود.

وی افزود: ضمن ” تشکیل کمیته‌ای ویژه” ضروری است در برنامه‌ریزی‌ها، ارزیابی روشن از میزان و نحوه برآورد و تحویل بسته‌های حمایتی به اقشاری که در شرایط شیوع کرونا در وضعیت نامطلوبی بسر می برند مدنظر قرار گیرد.

شریعتمداری خاطر نشان کرده است: همچنین نحوه به کارگیری کمک‌های مومنانه، اقدام سازمان تامین اجتماعی در بیمه آسان و سریع بیکاران دارای کد تامین اجتماعی، برآورد نیازهای مالی احتمالی و ارائه راهکار تامین آن به موازات اقدام فوری و برآورد منابع مورد نیاز برای اجرا و پیشنهاد به فوریت و به موازات به ستاد ملی کرونا انجام شود.

وزیر تعاون گفت: تمهید مقدمات کافی برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و همکاری با قرارگاه پیگیری و نظارت کرونا به امر رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام خواهد شد.

براساس این گزارش، «داوود کرمی» مشاور ویژه و مدیرکل حوزه وزارتی، «عیسی منصوری» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، «حجت میرزایی» معاون امور اقتصادی، «حاتم شاکرمی»، معاون روابط کار، «سید هادی قره سید رومیانی» معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌ها، «غلامرضا پناه»، معاون توسعه مدیریت و منابع، «محمد کبیری» معاون امور تعاون، «مصطفی سالاری» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، «وحید قبادی دانا» رییس سازمان بهزیستی، «جواد رضوی» رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری و «حامد شمس» رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی به عنوان اعضای کمیته منصوب شدند.

همچنین «روزبه کردونی» رییس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی به عنوان مسوول پیگیری ویژه اجرای فرمان و مصوبات این  کمیته منصوب شد.

جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا سوم آبان ماه در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد و در رهبر معظم انقلاب بر حمایت دولت از بیکاران کرونا و اقشار آسیب‌پذیر تاکید کردند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.