آخرین وضعیت “حسین رونقی”

مرکز رسانه قوه قضائیه درباره وضعیت «حسین رونقی» اعلام کرد: حال او خوب است و هیچ احیای قلبی صورت نگرفته است و به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

به گزارش شهروند آنلاین از مرکز رسانه قوه قضائیه، از ابتدای بازداشت حسین رونقی، جریان‌های خبری خاص سعی بر بحران‌نمایی از وضعیت جسمی این فرد داشتند و از همان ابتدا تیم جریان‌ساز خبری ادعایی مبنی بر وارد آمدن آسیب جسمی به او را مطرح کردند که پیگیری‌ها نشان می‌دهد ادعاهایی از جنس آسیب رسیدن به پاهای این فرد به هیچ وجه صحت نداشته است.

بحران‌سازی درباره اخبار مربوط به حسین رونقی البته از چند روز پیش و با خبر مربوط به اعتصاب غذای او وارد فضای جدیدی شد تا اینکه روز گذشته و بنا به تشخیص پزشک زندان که وضعیت سلامت رونقی را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کرد، او به منظور دریافت درمان تکمیلی به بیمارستان خارج از زندان اعزام‌ می‌شود.

در پی اعزام رونقی به بیمارستان خارج از زندان بود که برخی اخبار کاملا دروغ مانند اینکه قلب او موقع رسیدن به بیمارستان از کار افتاده و او در بیمارستان احیا شده است در فضای مجازی ورسانه‌های معاند منتشر شد تا مخاطبین این اخبار احساس کنند وضعیت جسمی حسین رونقی وخیم است.

پیگیری‌های خبرگزاری قوه قضائیه نشان می‌دهد چنین اخباری به هیچ وجه صحت نداشته و او با شرایط حاد جسمانی به بیمارستان منتقل نشده بوده و تصمیم اعزام به بیمارستان برای جلوگیری از وقوع هرگونه شرایط بالینی نامناسب انجام شده است.

بنابراین گزارش حال عمومی حسین رونقی خوب و کاملا پایدار است و او به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.