مخبر: ریل‌گذاری برای توسعه کشور مهمترین دستور کار دولت است

معاون اول رئیس‌جمهوری با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات گسترده دولت در بخش‌های مختلف گفت: در مقطع حاضر،مشکلاتی داریم اما به فضل الهی با تلاش‌های دولت در آینده نزدیک شرایط کشور وضعیت بهتری پیدا خواهد کرد و آینده ایران اسلامی روشن است.

به گزارش شهروند آنلاین؛ محمد مخبر ظهر امروز در دیدار آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به ظرفیت‌های گسترده کشور نظیر دریا، منابع نفت و گاز و معادن افزود: دولت سرمایه گذاری‌های گسترده‌ای در بخش‌های مختلف انجام داده و برای موضوعاتی نظیر مسکن، اشتغال و کاهش تورم برنامه‌های خوبی دارد که ثمرات آن را مردم در آینده‌ای نزدیک خواهند دید.

او یکی از اهداف دولت سیزدهم را ریل‌گذاری برای توسعه کشور دانست و تاکید کرد: زیرساخت‌های لازم برای حمل ونقل، انتقال آب و توسعه صنایع و اقتصاد دریامحور در مسیر تکمیل و رشد قرار دارد و یک حسنه ماندگار برای آینده خواهد بود.

معاون اول رئیس‌جمهوری مدیریت تولید و کنترل مصرف انرژی را از اولویت‌های کشور دانست و برخی فعالیت‌های دولت در این زمینه را برشمرد و به عنوان نمونه به مدیریت مناسب در حوزه انرژی و عدم خاموشی برق و قطعی گاز در زمان پیک مصرف در سال گذشته اشاره کرد.

آیت الله حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز در این دیدار با قدردانی از مخبر به خاطر حضور مستمر در صحنه‌های مختلف اجتماعی، گفت: این حضور باعث دلگرمی جامعه است چرا که مردم مشاهده می‌کنند که معاون اول رئیس‌جمهوری در کنار آنها است.

او با اشاره به وقایع اخیر در کشور اظهار داشت: دشمنان بیش از ۴۰ سال است که در صدد آسیب رساندن به کشور هستند و پشتیبانی‌های آنها از این حوادث بی‌سابقه است اما عنایت و لطف خداوند همواره در مقاطع مختلف باعث حفظ انقلاب اسلامی شده و توطئه دشمنان ناکام بوده.

او بر لزوم گفت‌وگو با مردم و آگاهی‌بخشی به جامعه تاکید کرد و افزود: باید دستگاه‌های متولی فرهنگ بیش از گذشته فعال باشند و با آگاهی بخشی به جامعه طراحی و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

آیت الله حسینی بوشهری تسریع در تکمیل و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را پراهمیت خواند و گفت: باید برای کمک به کسب و کارهای مبتنی بر فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدامات لازم صورت گیرد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه جامعه بیش از پیش نیاز به امید‌آفرینی دارد، گفت: دشمنان با تمام وجود و با استفاده از تبلیغات گسترده به دنبال آن هستند که گرد یأس و ناامیدی را در جامعه پراکنده کنند که باید برای مقابله با این هدف برنامه‌ریزی لازم را انجام دهیم.

دیدار معاون اول رئیس جمهوری با آیت‌الله محفوظی

همچنین معاون اول رئیس جمهوری با آیت‌الله‌العظمی حاج شیخ عباس محفوظی از مراجع تقلید واساتید حوزه علمیه دیدار گفت و گو کرد.

مخبر در این دیدار ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای این مرجع تقلید، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دولت ارائه کرد.

آیت الله العظمی حاج شیخ عباس محفوظی نیز در این دیدار از اقدامات دولت در حوزه خدمت رسانی به مردم تقدیر کرد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.