قطعی آب حدود 10 هزار مشترک بد مصرف تهرانی

روند برخورد با مشترکان بد مصرف آب در تهران همچنان ادامه دارد و طبق اعلام شرکت آب و فاضلاب استان تهران تاکنون بیش از ۹ هزار و ۹۷۱ مشترک باهدف اصلاح رفتار مصرفی قطع آب شده‌اند.

به گزارش شهروند آنلاین، روند کاهش بارش‌ها در تهران و به دنبال آن کاهش حجم آب موجود در سدهای پنج‌گانه این استان سبب شده مسئولان برای ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف و جلوگیری از مصرف بی‌رویه اقدام‌هایی را مدنظر قرار دهند.

چندی پیش «فیروز قاسم‌زاده»، سخنگوی صنعت آب گفته بود: امسال وارد سومین پاییز خشک شده‌ایم و وضعیت منابع آبی چندان خوب نیست.

او افزوده بود: رعایت الگوی مصرف در این شرایط از اهمیت بالایی برخوردار است و باهدف تشویق مردم به رعایت مصرف برخورد با مشترکان بد مصرف در دستور کار قرار دارد.

دوم آبان‌ماه قاسم‌زاده در هشتمین نشست خبری خود، اظهار کرد: آب ۲ هزار و ۸۰۰ مشترک بد مصرف آب در کلان‌شهر تهران برای ساعت‌هایی در روز قطع شد؛ قطع آب این مشترکان باهدف تغییر در رفتارهای مصرفی انجام شده است.

تازه‌ترین گزارش شرکت آب و فاضلاب استان تهران نشان می‌دهد از ۱۸ مهرماه امسال تا ۲۳ آبان آمار قطع آب مشترکان بد مصرف به عدد ۹ هزار و ۹۷۱ نفر رسیده است که تعداد ۲ هزار و ۹۹۰ مشترک خانگی و غیر خانگی را شامل می‌شود.

بر اساس این گزارش در بازه زمانی ذکر شده تعداد ۲ هزار و ۴۲۷ انشعاب خانگی قطع آب شده‌اند که ۸ هزار و ۱۸۰ نفر را شامل می‌شود.

همچنین تعداد ۵۶۳ انشعاب غیر خانگی مشمول قطع آب شده‌اند که یک هزار و ۷۹۱ نفر را در برمی‌گیرد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.