امیری:همه ملی‌پوشان متحد هستند

ملی پوش لرستانی پرسپولیس با حضور در کنفرانس مطبوعاتی به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش شهروند آنلاین،او در ابتدا گفت: ابراز همدردی می‌کنم با خانواده‌هایی که اعضای خود را از دست داده‌اند.

امیری که به همراه سیدحسین حسینی در این نشست حاضر شده بود در ادامه گفت: این جام جهانی سخت است و با دوره‌های قبل تفاوت دارد، ان‌شاءالله بتوانیم موفق باشیم، کار خیلی سختی داریم. جام جهانی قبلی این فرصت را داشتیم با هماهنگی‌ای که داشتیم به موفقیت برسیم اما نشد. ویژگی بارز ما اتحاد و همبستگی است و همه تیم با هم متحد هستند و تلاش بازیکنان و کادر فنی ایجاد ذهنیتی خواهد بود که با اتحاد و همدلی به موفقیت در جام جهانی برسیم.

وحید امیری در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد صحبت اینفانتینو که گفته است شاید روزی ایران میزبان جام جهانی باشد چیست، گفت: خیلی خوشحالم که آقای اینفانتینو این حس را به ایران دارد. مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و امیدوارم روزی این اتفاق رخ دهد. بدون شک این مورد اتفاق بزرگی برای آنها خواهد بود.

خبرنگاری از امیری درباره مصدومیت چند ماهه و تاثیر آن سوال کرد که وینگر ایران در پاسخ گفت: مصدومیت خیلی سختی داشتم اما آن چیزی که به من انگیزه داد این بود یک بار دیگر پیراهن تیم ملی را بپوشم. خیلی خوشحالم که امروز به عنوان سرباز می‌توانم تلاش کنم پیراهن تیم را جای بالاتری قرار دهم. شک ندارم با کمک هم‌تیمی‌های من این اتفاق رخ می‌دهد و جام جهانی خاصی برای ایران خواهد بود.

سپس وحید امیری در مورد تیم ملی انگلیس گفت: لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ دنیاست و بهترین بازیکنان دنیا آنجا هستند و همین باعث می‌شود پیشرفت کنند. آن چیزی که برای ایرانی‌ها باید بگویم مثل یک جنگجو تا لحظه آخر می‌جنگند، این را روز بازی می‌بینید.

وحید امیری در پایان نسبت به سوال خبرنگار انگلیسی که گفته بود آیا می‌توانی در این جام صحنه لایی انداختن به پیکه را تکرار کنی یا خیر گفت: هر کاری که می‌کنیم در جهت موفقیت و ارتقای تیم است./ورزش سه

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.