انتظار وزیر ارشاد از مدیران جهادی و انقلابی

محمد مهدی اسماعیلی گفت: شبکه‌های تروریستی به دنبال مبارزه با تمامی دلخوشی‌های جامعه ایرانی هستند؛ و در این شرایط حساس جنگ رسانه‌ای، راحت طلبی و پشت میزنشینی از سوی مدیران انقلابی و جهادی به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

به گزارش شهروند آنلاین؛ محمد مهدی اسماعیلی در سومین همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها که در مجتمع فرهنگی «باغ زیبا» برگزار شد، با اشاره به فراز و فرود‌های مدیریت در حوزه فرهنگ گفت: مدیر جهادی و انقلابی نه تنها پیشبرد اهداف را صرفا به مسائل بودجه‌ای گره نمی‌زند بلکه در مواجهه با محدودیت‌ها از خلاقیت خود نهایت بهره را برای تبدیل تهدیدات به فرصت خواهد برد تا مسیر تحقق اهداف متعالی حوزه فرهنگ انقلاب اسلامی هموار باشد.

وزیر فرهنگ ادامه داد: از سویی شبکه‌های تروریستی این روز‌ها با هزینه‌های نجومی به دنبال مبارزه با تمامی دلخوشی‌های جامعه ایرانی هستند تا به هدف شوم خود در ایجاد فضای ناامیدی ملت ایران دست پیدا کنند که همواره با بصیرت و هوشیاری مردم این دسیسه‌های دشمن نقش برآب خواهد شد، البته در این شرایط حساس جنگ رسانه‌ای، راحت‌طلبی و پشت میز نشینی از سوی مدیران انقلابی و جهادی به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

او در ادامه به اهتمام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید مبنی بر تعالی اقتصاد فرهنگ و هنر گفت: یکی از مهمترین سرفصل‌های برنامه تحولی دولت مردمی در حوزه فرهنگ، مربوط به اقتصاد فرهنگ بوده است و از همان ابتدا در حوزه اقتصاد فرهنگ، تکالیف متعددی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش‌بینی شده است و وزارت فرهنگ با قدرت امور مربوطه را پیش می‌برد.

اسماعیلی به اهمیت برپایی منظم برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: تقویت نشاط اجتماعی یکی از مهمترین راه‌های مقابله با فتنه‌انگیزی دشمنان در دوقطبی‌سازی جامعه به شمار می‌رود که در ایجاد این نشاط اجتماعی، برپایی رویداد‌های فرهنگی و هنری با حضور اقشار مختلف جامعه نقش پررنگی ایفا خواهد کرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن اشاره به دستاورد‌های سفر‌های استانی خود گفت: دولت مردمی به دنبال ایجاد فرصت‌های برابر با نگاهی عادلانه برای اهالی فرهنگ و هنر در نقاط مختلف کشور است و بر همین اساس تحقق عدالت فرهنگی از اهداف اصلی و مهم وزارت فرهنگ در دوره جدید به شمار می‌رود.

سومین همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی که اول آذر ماه آغاز شده تا عصر امروز در مجتمع فرهنگی «باغ زیبا» ادامه دارد./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.