دستمزد 3 میلیاردی فغانی از جام جهانی قطر

حسرت تیم داوری ایران بابت حذف دوچندان شد

علیرضا فغانی و کمک‌های ایرانی او روی هم رفته برای قضاوت در دو مسابقه از جام جهانی حدود 5.2 میلیارد تومان درآمد داشتند.

به گزارش شهروندآنلاین، سه داور ایرانی حاضر در جام جهانی با دو قضاوت در دور گروهی به کار خود پایان دادند و نتوانستند موفقیت دوره گذشته را تکرار کنند. علیرضا فغانی به عنوان داور وسط و محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی به عنوان کمک داور، نمایندگان ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بودند که با دو بازی به کار خود پایان دادند.

کوبل داوران ایرانی در مرحله گروهی، دیدار تیم‌های برزیل – صربستان و هم‌چنین بازی پرتغال – اروگوئه را قضاوت کردند که در دیدار دوم علیرضا فغانی در لحظات پایانی با مراجعه به VAR دچار اشتباه شد و یک پنالتی نادرست به نفع پرتغال گرفت که حکم حذف اروگوئه را امضا کرد.

فیفا برای داوران حاضر در این بازی‌ها دستمزد پایه و جاری را در نظر گرفته بود که علیرضا فغانی، محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی نیز از این دستمزد منتفع شدند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده علیرضا فغانی ۸۱ هزار دلار (۷۵ هزار دلار دستمزد پایه و ۶ هزار دلار دستمزد جاری) برای قضاوت دو بازی درآمد داشته است. مبلغی که با نرخ کنونی ارز در ایران حدود 3 میلیارد تومان می‌شود.

همچنین محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی هرکدام۳۰ هزار دلار (۲۵ هزار دلار دستمزد پایه و ۲.۵ هزار دلاری دستمزد جاری) دریافت کردند. به عبارت آنها روی هم رفته حدود 2 میلیارد و 200 میلیون تومان پول گرفته‌اند.

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.