ضربه اطلاعات سپاه به شبکه ضدانقلاب مرتبط با انگلیس

شبکه سازمان‌یافته مرتبط با انگلیس تحت عنوان زاگرس کشف شد.

به گزارش شهروند آنلاین، روابط عمومی سپاه ثارالله استان کرمان در اطلاعیه ای از ضربه به شبکه سازمان‌یافته مرتبط با انگلیس در جریان آشوب‌های اخیر در کرمان خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است؛ با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه شبکه‌ای سازمان‌یافته تحت عنوان زاگرس کشف شد که با هدایت مستقیم عناصری از کشور انگلیس و تشکیل گروه و تیم از عناصر فعال ضدانقلاب در داخل و خارج کشور به هدایت و راهبری سناریو‌های براندازی بویژه در جریان آشوب‌های اخیر می‌پرداختند.

در جریان ضربه به این شبکه، تعداد هفت نفر از عناصر اصلی و لیدر‌های آن در داخل کشور که در امر برنامه‌ریزی،هدایت، تولید محتوا و اقدامات میدانی در آشوب‌های اخیر مشارکت داشتند دستگیر شدند و همزمان با اقدامات فنی و سایبری، گروه‌ها و کانال‌های مرجع آنان نیز از دسترس خارج و مسدود شد.

لازم به ذکر است در بین عناصر دستگیر شده، برخی افراد دوتابعیتی نیز حضور داشتند که مترصد فرار از کشور بودند، اما قبل از هر اقدامی در تور دستگاه امنیتی گرفتار و روانه زندان شدند.

در پایان سازمان اطلاعات سپاه از شناسایی و تعقیب سایر عناصر داخلی و خارجی این شبکه و ارائه اطلاعات تکمیلی در آینده خبر داده است./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.