نورا و امیرعلی محبوب‌ترین اسامی نوزادان تهرانی در یک سال اخیر

مدیرکل سازمان ثبت‌احوال استان تهران اظهار داشت: نورا، ماهلین، فاطمه، هانا و رستا و امیرعلی، آراد، شاهان، علی و آیهان ۵ اسم دخترانه و پسرانه‌ای هستند که در یک سال اخیر بیشترین فراوانی را در بین متولدین تهرانی داشتند

به گزارش شهروند آنلاین؛ مدیرکل سازمان ثبت‌احوال استان تهران درباره نارضایتی برخی مردم از عکس کارت ملی آنها گفت: عکسی که در عکاسی گرفته می‌شود، رتوش می‌شود. عکس ثبت‌احوال ساده و طبیعی است. همچنین اگر کسی ناراضی باشد عکس‌ کارت‌ملی را تغییر می‌دهیم.

 مدیرکل سازمان ثبت‌احوال استان تهران اظهار داشت: در تهران ۲ میلیون کارت معوقه داشتیم که با پیگیری ریاست سازمان و وزیر کشور یک میلیون و ۵۰۰ هزار عدد آن تحویل داده شده و باقی‌مانده تا یک ماه آینده ارسال خواهد شد.

وی افزود: نورا، ماهلین، فاطمه، هانا و رستا و امیرعلی، آراد، شاهان، علی و آیهان ۵ اسم دخترانه و پسرانه‌ای هستند که در یک سال اخیر بیشترین فراوانی را در بین متولدین تهرانی داشتند.

مدیرکل سازمان ثبت‌احوال استان تهران تصریح کرد: عکسی که در عکاسی گرفته می‌شود، رتوش می‌شود. عکس ثبت‌احوال ساده و طبیعی است. همچنین اگر کسی ناراضی باشد عکس‌ کارت‌ملی را تغییر می‌دهیم.

//انتهای پیام

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.