رئیس جمهور از وزارت صمت بازدید کرد

ادامه نظارت ستادی بر دستگاه های اجرایی؛

رئیس جمهور در ادامه فرآیند نظارت ستادی بر دستگاه‌های اجرایی و در نهمین گام، صبح روز دوشنبه در وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) حضور یافت تا در جمع وزیر و مسئولان این وزارت‌خانه ضمن استماع گزارش عملکرد این مجموعه، رهنمودهایی برای ارتقای کیفی و کمی عملکرد این وزارتخانه ارایه کند

به گزارش شهروند آنلاین؛رئیس جمهور صبح امروز (دوشنبه) با حضور در وزارت صمت ضمن بازدید از بخش های مختلف این وزارت‌خانه از نزدیک در جریان عملکرد این بخش از دستگاه اجرایی قرار گرفت.

در این نظارت ستادی، سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت ، معدن و تجارت ضمن همراهی با رئیس جمهور، گزارشی از عملکرد این وزارتخانه در دولت سیزدهم ارایه کرد.

پیش از این، رئیسی در راستای اجرای طرح نظارت ستادی از وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، آموزش و پرورش، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، ‌تحقیقات و فناوری و همچنین بانک مرکزی، سازمان امور اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه بازدید کرده بود.

آخرین بازدید رئیس جمهور در ادامه نظارت ستادی بر دستگاه های اجرایی هفتم آذرماه از وزارت علوم بود که اکنون با پایان نشست فوق العاده بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ در سه شیفت، از امروز بازدیدها از سر گرفته شد./ایرنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.