بازگشت هیونگ سونگ-ول

رهبر کره‌شمالی معشوقه سابق و بزرگ‌تر از خودش را فرا خوانده

غیبت همسر و خواهر رهبر کره‌شمالی باعث شده است حضور عشق سابق او در برخی برنامه‌های مهم یک‌ماه گذشته بیشتر به چشم بیاید

شهروند آنلاین: به گزارش دیلی میل، رهبر ۳۶ساله کره‌شمالی که سال‌ها پیش عاشق زنی چندسال بزرگ‌تر از خودش بود، به نظر می‌رسد بار دیگر او را نزد خود فرا خوانده و جایگزین خواهرش کرده است. هیونگ سونگ-ول ۴۳ساله که خواننده اصلی یک گروه موسیقی زنانه است، در یک‌ماه گذشته در چند رویداد مهم همراه کیم جونگ-اون دیده شده و پررنگ‌شدن نقش او به گمانه‌زنی‌ها درباره سرنوشت دو زن دیگر زندگی رهبر کره‌شمالی دامن زده است.

کیم یو-جونگ که حدود 6ماه تأثیرگذارترین چهره در حکومت کره‌شمالی بود و در مهم‌ترین رویدادهای این کشور حضوری پررنگ داشت، دست‌کم یک‌ماه است دیگر کنار برادرش دیده نشده است. خواهر ۳۲ساله کیم جونگ-اون آخرین‌بار در بازدید مقام‌های ارشد حزب حاکم از مناطق بازسازی‌شده سیل‌ها و توفندهای اخیر کنار برادر حضور داشت و البته در تصاویری که رسانه رسمی کره‌شمالی از آن بازدید منتشر کرد، فاصله کیم یو-جونگ از رهبر بسیار معنادار بود.

دیگر زن مهم و تأثیرگذار زندگی کیم جونگ-اون، همسرش ری جول-سو است که آخرین‌بار ژانویه گذشته در یک برنامه عمومی دیده شد. هشت‌ماه غیبت همسر رهبر کره‌شمالی به این گمانه دامن زده است که او به زودی بار دیگر مادر می‌شود و به همین دلیل در زمانه شیوع کرونا به قرنطینه کامل رفته تا از گزند ویروس مرگبار در امان باشد. هرچند رسانه‌ها و رهبران کره‌شمالی بارها ادعا کرده‌اند حتی یک مورد بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در این کشور نیست.

کیم جونگ-اون حدود یک‌دهه پیش و همزمان با بازگشت از سوییس عاشق هیونگ سونگ-ول شد که خواننده‌ای موفق بود. با رسیدن به مقام رهبری و ازدواج‌کردن با ری جول-سو، به تدریج نقش هیونگ در زندگی کیم جونگ-اون کمرنگ شد. هرچند او هنوز عضو کمیته مرکزی حزب حاکم است و از هسته قدرت دور نمانده است.

در چند رویداد مهم اخیر، وظایف و کارهایی که معمولا کیم یو-جونگ برای برادرش انجام می‌داد، به عشق سابق سپرده شد و حتی در یک نوبت، صندلی خواهر رهبر کره‌شمالی در ردیف‌های انتهایی مراسم قرار گرفته بود. در ماه‌های اخیر برخی رسانه‌ها مدعی بودند رهبر کره‌شمالی از قدرت‌گرفتن خواهرش بیمناک شده و حتی او را به قتل رسانده است!

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.