جهانگیری: با عوامل تشکیل اجتماع مشهد برخورد قانونی شود

دستور صریح معاون اول رئیس‌جمهوری خطاب به وزیر کشور

معاون اول رئیس‌جمهوری در دستوری از وزیر کشور خواست تا ضمن شناسایی عوامل تشکیل اجتماع استادیوم مشهد با آنها برخورد قانونی انجام شود تا موارد مشابه آن تکرار نشود.

شهروند آنلاین: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، اسحاق جهانگیری، در واکنش به اظهارات سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر ممنوعیت برگزاری هر تجمعی نظیر راهپیمایی۱۳ آبان و ابراز تأسف از تجمع مشهد خطاب به عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، نوشت: «مردم حق دارند از این اتفاق متعجب و نگران باشند، همه ما در قبال این حرکت غیرمسئولانه و خطرزا مسئول هستیم. در این دستور که برای اطلاع و پیگیری به دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز ارجاع شده، آمده است: «خطر تلفات انسانی کرونا یک هشدار ملی است، علاوه بر انتظار از مردم برای رعایت دستورالعمل‌ها، اقدامات سریع و به موقع همه دستگاه‌های مسئول هم ضروری است.»

در متن کامل دستور معاون اول رئیس‌جمهوری خطاب به وزیر کشور آمده است: «با تبریک انتصاب جنابعالی به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، خطر افزایش روزافزون تلفات انسانی کرونا یک «هشدار ملی» است. انتظار از مردم برای رعایت دستورالعمل ها و همکاری در مقابله با کرونا درست است اما اقدامات سریع و به موقع همه دستگاه‌های مسئول هم ضروری است، مردم حق دارند از تشکیل اجتماع استادیوم مشهد متعجب و نگران باشند، همه ما در قبال این حرکت غیرمسئولانه و خطرزا مسئولیم، باید عوامل آن را شناسایی و برخورد قانونی کرد که موارد مشابه آن تکرار نشود.

به گزارش شهروندآنلاین جشنی با موضوع اعیاد ماه ربیع‌الاول با حضور چند هزار شرکت‌کننده روز دوشنبه پنجم آبان در ورزشگاه امام‌رضا(ع) مشهد برگزار شد که واکنش‌های متفاوت و انتقادات بسیاری را از سوی مسئولان و مردم در پی داشت.

 

 

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.