دون‌کیشوت بازیِ بهروز افخمی با اجرای «هفت»

بهروز افخمی درباره اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» گفت: با خودم فکر کردم امسال که جشنواره‌ تغییراتی کرده،خوب است یک دوره‌ دیگر دون‌کیشوت بازی دربیاورم.

به گزارش شهروند آنلاین،این کارگردان سینما با تایید خبر اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» همزمان با چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر به ایسنا گفت:‌ این برنامه قرار است به صورت زنده از شبکه «نمایش» واحتمالا از یک شب پیش از شروع رسمی جشنواره، پخش شود.

افخمی که اخیرا در گفت‌وگویی بیان کرده بود که مشغول آماده‌سازی ساخت فیلم «صبح اعدام» است و باید در همین فصل، پیش از آنکه برگ درخت‌ها سبز شود، آن را کلید بزند و تمام کند، درباره انگیزه‌اش از پذیرش اجرای این برنامه تلویزیونی گفت: فکر کردم با جشنواره‌ امسال و تغییراتی که کرده، خوب است یک دوره دیگر دون‌کیشوت بازی دربیاورم. برای برنامه رویکردم همان دون‌کیشوت است و با آسیاب‌های بادی می‌جنگیم.

افخمی که سال گذشته عضو هیات انتخاب جشنواره بود، امسال به عنوان تهیه‌کننده‌ فیلم «استاد» به کارگردانی عماد حسینی در جشنواره فجر حضور دارد.

این فیلمساز درباره جشنواره امسال که حاشیه‌هایی داشته معتقد است: جشنواره فجر یک خصوصیت غیرقابل پیش‌بینی دارد که باعث می‌شود راحت نتوان درباره آن نظر داد مثلا نمی‌دانم تعداد فیلمسازهای اول چقدر است ولی همیشه اینها باعث حیرت می‌شوند و قوانین بازی را عوض می‌کنند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.