صدیقی: طرح عفاف وحجاب ابلاغ شد

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: طرح عفاف و حجاب را ستاد امر به معروف و نهی از منکر به همه ادارات ابلاغ کرده است.

به گزارش شهروند آنلاین، آیت الله کاظم صدیقی در نماز جمعه این هفته تهران از هنرمندان خواست برای جذب جوانان و نوجوانان به نماز برنامه بسازند.

امام جمعه موقت تهران گفت: هنرمندانی که خدا و قیامت را قبول ندارند، به آمریکا پناهنده می‌شوند و بیچاره‌ها چند روز ذلت می‌کشند،‌ همه چیزشان را از دست دادند و راه برگشتی ندارند.

او ادامه داد:‌ آموزش و پرورش، وزارت علوم و دانشگاه‌‍‌ها، سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه‌های علمیه، صدا و سیما، شبکه‌های مجازی برای تبلیغ و جذب مردم به نماز اقدام کنند.

امام جمعه موقت تهران گفت:‌ دنیای غرب به جنگ خدا آمده؛ قرآن را می‌سوزانند و به مقدسات ما اهانت می‌کنند. گاهی کاریکاتور پیغمبر ما را می‌کشند و با قلم‌های مسموم چهره پیامبر را تخریب می‌کنند. اخیرا هم به مجتهد سیاستمدار، هوشمند و مؤثر در دنیای اسلام اهانت کردند.

آیت الله صدیقی گفت:‌ آنها با جنایت و شعارهای فریبکارانه‌شان، دم از آزادی می‌زنند اما در کشورهایشان وقتی محقق مسلمان بخواهد درباره هولوکاست قلمی بزند،‌ او را بازداشت و جریمه می‌کنند.

او اضافه کرد: هر کسی هم بخواهد از اسلام و مسلمانان دفاع کند، به او میدان نمی‌دهند و خفقان است، اما از هتاکی به ادیان الهی و دین اسلام، حمایت می‌کنند. این کار یک نشریه نیست بلکه حکومت‌های غربی در این جهت نوبتی عمل می‌کنند و غافل هستند. خیال می‌کنند خدا از آنها غافل است در حالی که قدرت خدا در کمین آنهاست.

امام جمعه موقت تهران گفت:‌ یکی از هدف‌های غرب برای اهانت به مقدسات، آزمودن غیرت جوامع اسلامی و توحیدی است که در کشورهای مختلف این جنایت را محکوم کردند.

آیت الله صدیقی گفت: از جمله نهادهایی که تحریم شده، بخشی از سپاه پاسداران است اما سپاه با این کارها قوی‌تر می‌شود.. سپاه نه تنها به غزه و یمن و کشورهای آزادی‌خواه، بلکه به اروپایی‌ها برای خاموش کردن آتشی که خود غربی‌ها به پا کردند، یعنی داعش، بزرگترین خدمت را کرد.

او افزود:‌ شهید سلیمانی با ابتکار عمل حلقه‌ای از مجاهدان کشورهای مختلف تشکیل بدهد و گروه دست‌ساز اروپا و آمریکا را که می‌رفت ناامنی جهانی ایجاد کند، امنیت را برای بشریت به ارمغان آورد.

امام جمعه موقت تهران گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برخی استان‌ها برنامه‌ای پیش بینی شده که در هر اداره‌ای تحلفات منعکس می‌شود و نکاتی را به بالاترین مسئول گوشزد می‌کند؛ اگر هم اصلاحاتی رخ نداد،‌ تعقیب قانونی خواهد شد.

آیت الله صدیقی ادامه داد: طرح عفاف و حجاب را این ستاد به همه ادارات ابلاغ کرد. ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بلندگویی برای مظلومان است که به خیر دعوت می‌کند. این ستاد که در خدمت به مردم اثرگذاری است، از سوی غربی‌ها تحریم شد.

او گفت:‌ مهار تورم، پایین آوردن قیمت‌ها و بالابردن ارزش پول ملی جزو توقعات به حق مردم ماست. این مردم در این چهل و سه سال همیشه قربانی دادند و صبر کردند؛ از خدا می‌خواهیم مشکلات معیشتی و فرهنگی مردم را برطرف کند./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.