بالاخره،پایان عملیات آواربرداری ساختمان متروپل!

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با تلاش گروه‌های آواربرداری، عملیات آواربرداری در ساختمان متروپل پایان یافت.

به گزارش شهروند آنلاین، پژمان فرجی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از فروریختن باقیمانده سازه متروپل به سرعت عملیات آواربرداری از این ساختمان آغاز شد تا خیابان اصلی امیرکبیر بازگشایی شود.

او افزود: متاسفانه به دلیل فروریختن ساختمان متروپل تردد در خیابان اصلی امیر کبیر و خیابان سعدی به مدت هشت ماه ممکن نبود که باعث گله‌مندی کاسبان اطراف متروپل شد.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: اکنون با پایان یافتن عملیات آواربرداری، خیابان‌های امیرکبیر و سعدی در اختیار دستگاه‌های اجرایی مانند شهرداری و آبفا قرار گرفت.

فرجی بیان کرد: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی با سرعت بخشیدن به آماده‌سازی خیابان‌های اطراف متروپل امکان تردد در آنها را فراهم کنند.

او افزود: همه تلاش سازمان منطقه آزاد اروند سرعت بخشی به ایجاد زیرساخت‌های از بین رفته در خیابان‌های اطراف متروپل است تا هر چه سریع‌تر خیابان امیرکبیر بازگشایی شود و کسبه و بازاریان بتوانند فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شهروندان آبادانی تا پایان یافتن عملیات ایجاد زیرساخت‌ها در خیابان امیرکبیر محدودیت تردد در این خیابان را رعایت کنند تا سرعت بیشتری به کار داده شود.

ساختمان ۱۱ طبقه متروپل آبادان دوم خرداد ماه سال جاری فرو ریخت که ۴۳ نفر در این حادثه جان خود را از دست دادند و ۳۸ نفر نیز زخمی شدند.

در شهریور ماه سال‌جاری نیز در اثر فروریختن بخشی از این سازه یک نفر دیگر فوت کرد.

بخش عظیمی از سازه به جامانده از برج ساختمان متروپل آبادان چهارشنبه چهارم آبان فروریخت که یک کشته و ۲ مجروح برجا گذاشت./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.