ثبت رکورد تازه واکسیناسیون در 22 بهمن

وزارت بهداشت اعلام کرد: هیچ یک از مبتلایان به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، جان خود را از دست نداده‌اند و مجموع جان‌باختگان این بیماری ۱۴۴ هزار و ۷۷۹ نفر ماند.

ب️ه گزارش شهروند آنلاین تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۳۱۸ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۵۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۲۰ هزار و ۱۶۶ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۰۶ هزار و ۲۴۱ دُز رسید.

از دیروز تا امروز شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ و براساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۸ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۳۹۱ نفر رسید. ️خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون ۳۳۸ هزار و ۱۷۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند.

۲۲۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. ️تا‌کنون ۵۵ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۲۶۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز قرار ندارد و یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.