مشکل انسداد راه ارتباطی ده‌ها روستا در استان اصفهان

راه ارتباطی ۱۵۰ روستا در استان اصفهان همچنان بر اثر بارش‌های اخیر مسدود است.

به گزارش شهروند آنلاین، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هم‌اکنون ۱۵۰ راه ارتباطی روستایی در شهرستان‌های فریدونشهر، سمیرم، چادگان و بویین میاندشت بر اثر بارش‌های شدید برف در چند روز اخیر مسدود است.

منصور شیشه فروش افزود: همچنین برق برخی از این مناطق روستایی در شهرستان سمیرم و کمران و وزوه در پشتکوه دوم فریدونشهر بر اثر این بارش‌ها قطع شده که با اعزام بالگرد از توانیر سعی شده این مشکل در اسرع وقت برطرف شود.

او با اشاره به اینکه یک بالگرد نیز برای تامین جیره‌ی غذایی و خوراک دام هفت روستای درگیر برف پشتکوه فریدونشهر اعزام شده است ادامه داد: هم‌اکنون ۷۵۰ نیروی راهداری به همراه حدود ۵۰۰ دستگاه ماشین‌آلات در مناطق درگیر برف استان مشغول بازگشایی راه‌ها هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان فرسوده بودن ماشین‌آلات راهداری را یکی از عوامل تاثیرگذار در کُند بودن امدادرسانی و بازگشایی جاده‌ها اعلام کرد و گفت: از وزارت راه درخواست داریم با توجه به شرایط ویژه‌ اصفهان از جمله پرتردد بودن و پرترافیک بودن راه‌ها‌ی این استان در اسرع وقت نسبت به تجهیز ماشین‌آلات راهداری این استان اقدام کنند./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.