مجیدی، بدشانس‌ترین سرمربی جهان!

گل‌های لحظه آخری، بلای جان مربی ایرانی در امارات شد

فرهاد مجیدی در طول این فصل، 8 امتیاز را در وقت‌های اضافه از دست داده است!

به گزارش خبرنگار شهروند آنلاین، با گذشت 17 هفته از لیگ برتر فوتبال امارات و بررسی جدول این لیگ، در نگاه نخست به نظر می‌رسد که تیم فرهاد مجیدی عملکرد خوبی در طول این فصل نداشته است. اتحاد کلبا در طول 17 هفته، موفق به کسب 24 امتیاز شده و با فاصله 12 امتیازی نسبت به الاهلی که در صدر جدول قرار دارد، در رتبه هشتم این جدول ایستاده است. مجیدی که سال گذشته به همراه استقلال جام قهرمانی لیگ برتر ایران را بالای سر برد، برای نتیجه‌ای جز قهرمانی به امارات نرفت، اما حالا در فاصله 9 هفته تا پایان لیگ امارات، عملا قهرمانی در این مسابقات را از دست‌رفته می‌بیند. با بررسی نتایج اتحاد کلبا در فصل جاری و دقایقی که تیم مجیدی با دریافت گل متحمل شکست یا تساوی شده است، متوجه خواهیم شد که مجیدی و تیمش در طول فصل بسیار بدشانس بوده‌اند.

کلبا در طول فصل جاری 7بار متحمل شکست در برابر رقیبانش شده که 4 شکست بعد از دقایق قانونی مسابقات برای آنها رقم خورده است. آنها در هفته نخست در دقیقه 99 برابر الطبائح دروازه خود را برای بار دوم باز شده دیدند و فصل را با شکست آغاز کردند. در هفته دهم برابر عجمان در دقیقه 94 تک‌گل بازی وارد دروازه کلبا و منجر به باخت این تیم شد. در هفته دوازدهم برابر خورفکان در دقیقه 102 دروازه این تیم باز شد و مجددا تیم مجیدی با نتیجه 2 بر یک مسابقه را به حریفش واگذار کرد. با آغاز نیم‌فصل دوم، مجیدی و شاگردانش مجددا برابر الطبائح به میدان رفتند و در دقیقه 93 بازی برده را با تساوی عوض کردند و نهایتا در آخرین بازی خود که هفته جاری در برابر العین برگزار شد با گل دقیقه 98 لابا کودجو دروازه تیم مجیدی باز شد تا این دیدار را نیز با نتیجه 3 بر 2 به این تیم واگذار کنند.

اما بدشانسی‌های فرهاد مختص لیگ برتر امارات نیست و آنها در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی نیز برابر الطبائح در دقیقه 6+90 گل تساوی را دریافت و سپس در ضربات پنالتی بازی را به رقیب خود واگذار کردند تا از جدول جام حذفی نیز حذف شوند.

اگر امتیازاتی را که تیم مجیدی در وقت‌های اضافی از دست داده است، محاسبه کنیم، تیم او در طول این 17 هفته، 8 امتیاز را به‌طور مستقیم و با دریافت یک گل در اوقات اضافه از دست داده است. اگر این 8 امتیاز را به 24 امتیاز فعلی کلبا اضافه کنیم، این تیم 32 امتیازی می‌شود و فقط با اختلاف 4 امتیاز نسبت به الاهلی که در صدر جدول است، در فاصله 9 هفته مانده به اتمام لیگ، در رتبه پنجم جدول رده‌بندی قرار می‌گیرد. این نکته بدون در نظر گرفتن سود تیم‌های روبه‌رو از به ثمر رساندن گل به کلبا در وقت‌های اضافه است و با لحاظ کردن این موضوع، چه بسا که تیم مجیدی می‌توانست جایگاهی بهتر از رتبه پنجم نیز داشته باشد.

//اتمام پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.