برترین‌های پروژه «آهنگسازان جوان» معرفی شدند

اعلام نام برگزیدگان مرحله‌ دوم فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور

از مجموع 86 اثر دریافت‌شده برای این فراخوان، 78 اثر واجد شرایط داوری تشخیص داده شدند و کارگروه انتخاب از این میان، 12 اثر را برای حضور در مرحله دوم برگزیدند

شهروند آنلاین: مرحله دوم رویداد «آهنگسازان جوان» به پایان رسید و آهنگسازان موسیقی معاصر؛ رضا والی، امین شریفی، کلاریز کشاورز و ارشیا صمصامی‌نیا به‌عنوان کارگروه انتخاب، در دو رده سنی الف و ب مجموعا 6 اثر را به‌عنوان آثار برگزیده برای اجرا، ضبط و انتشار از سوی نشر موسیقی «پتریکور» معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی نشر موسیقی پتریکور، نیمه مردادماه امسال پایان مهلت ارسال آثار به اولین دوره پروژه «آهنگسازان جوان» بود که از سوی نشر پتریکور راه‌اندازی شده است. از مجموع 86 اثر دریافت‌شده برای این فراخوان، 78 اثر واجد شرایط داوری تشخیص داده شدند و کارگروه انتخاب از این میان، 12 اثر را برای حضور در مرحله دوم برگزیدند. در ادامه، برای 12 آهنگساز راه‌یافته به مرحله‌ دوم فرصتی دوماهه فراهم شد تا با شرکت در جلسات خصوصی و گروهی، آثار خود را اصلاح و نسخه‌ نهایی را برای داوری مرحله‌ دوم به نشر پتریکور باز ارسال کنند. در ادامه، کارگروه انتخابِ اولین دوره پروژه «آهنگسازان جوان» 6 اثر را برای اجرا توسط کلاریز کشاورز و ضبط و انتشار از سوی نشر موسیقی پتریکور برگزیدند.
طبق اعلام کارگروه انتخابِ آثار؛ «رضا والی»، «ارشیا صمصامی‌نیا»، «کلاریز کشاورز» و «امین شریفی»، در گروه الف (آهنگسازان زیر بیست‌وپنج سال)، «اَرشان نجفی»، «فرزان سلسبیلی» و «علی صادقی‌زاده» به‌عنوان نفرات اول تا سوم و در گروه ب ( آهنگسازان بالای بیست‌وپنج تا سی‌وپنج سال)، «پیمان صالحیان»، «کامیار بهبهانی» و «آتا قویدل» به ترتیب به‌عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.
گفتنی است که قرار شده پس از اجرای 6 اثر برگزیده مرحله‌ دوم، از هر گروه سنی یک آهنگساز برای دریافت جایزه‌ نقدی سه‌میلیون تومانی فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور برگزیده شود.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نشر پتریکور به نشانی www.petrichor-records.com، صفحه رسمی این نشر در اینستاگرام به نشانی petrichor.records@ و صفحه رسمی این نشر در فیس‌بوک به نشانی PetrichorNewMusic در جریان تازه‌ترین رویدادهای مربوط به این نشر موسیقی در داخل و خارج از ایران قرار بگیرند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.