هشدار به مسافران نوروزی در جاده‌های 3 استان مازندران، اصفهان و فارس

اطلاعیه شماره 3 ستاد خدمات نوروزی هلال احمر:

استان‌های مازندران با 77 اصفهان با 74 مورد و فارس با 55 مورد طی روزهای اخیر به‌عنوان پر حادثه‌ترین استان‌ها در عملیات امداد و نجات بوده اند

به گزارش شهروند آنلاین؛طلاعیه شماره 3 ستاد خدمات نوروزی هلال احمر به شرح زیر صادر شد:

1.استان‌های مازندران با 77 اصفهان با 74 مورد و فارس با 55 مورد طی روزهای اخیر به‌عنوان پر حادثه‌ترین استان‌ها در عملیات امداد و نجات بوده اند.

2.تنها در روز 29 اسفند 189 مورد عملیات امداد و نجات مسافران با تلاش امدادگران انجام شده که حکایت از رشد 60 درصدی حوادث در این مدت را داشته است.

3. براساس آخرین گزارش ها طی یک هفته اخیر بیش از 1200 مورد عملیات امداد و نجات توسط هلال احمر انجام شده که 642 مورد آن مربوط به حوادث جاده ای بوده است.

4. با توجه به رشد حوادث جاده ای طی یک هفته اخیر به بیش 15 هزار و 600 نفر امدادرسانی شده است.

5.در حال حاضر 69 هزار امدادگر هلال احمر در اقصی نقاط کشور در حدود 2 هزار پایگاه و مقر امدادونجات آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند.

6.در هر جای ایران که هستید و در صورت نیاز به امدادرسانی، امدادگران هلال‌احمر در کوتاه‌ترین زمان ممکن در کنار شما خواهند بود. ندای امداد هلال‌احمر با شماره تلفن 112 به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و امداد و نجات افراد حادثه دیده در سراسر کشور است.

7.اگر به آموزش‌های امدادی در زمینه امدادوکمک‌های اولیه، بستن زنجیر چرخ و … نیاز دارید نیز با مراجعه به سایت khadem.ir و یا کانال ارتباطی (iranian_IRCS@) به سهولت به این آموزش‌ها دسترسی خواهید داشت.

ستاد خدمات نوروزی هلال‌احمر/ پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.