۵۲۳ هزار کودک از فضای دوستدار کودک هلال احمر بهره مند شدند

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از بهره مندی ۵۲۳ و ۸۷۳ نفر کودک، از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر خبرداد

به گزارش شهروند آنلاین؛حجت‌الاسلام سیدهاشم حسینی المدنی، با اشاره به طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی جوانان، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی، با ارائه گزارشی از خدمات سازمان جوانان از ۲۴ اسفندماه تا ۹  فروردین پرداخت و گفت: ۱ میلیون و۲۱۰ هزار و ۸۹۰ نفر از خدمات ایستگاه ایمنی و سلامت اطلاع‌ رسانی نقاط حادثه ‌خیز و راهنمایی به اماکن فرهنگی و گردشگری و عمومی و ۲۴۶ هزار و ۸۸۹ نفر نیز از اکیپ‌های سیار سحاب (خدمات و آموزش امداد و کمک‌های اولیه) بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به این که ۴۰۷ هزار و ۸۰۵ نفر در پویش بهرفت مشارکت و از این پویش حمایت کردند، ادامه داد: ۵۲۳ هزار و ۸۷۳ نفر از فضای دوستدار کودک نکات ترافیکی، ایمنی و امدادی استفاده کردند. ۱۵۸ هزار و ۴۳۲ نفر نیز به خیمه نماز در پایگاه‌ های ثابت و موقت جمعیت هلال‌احمر مراجعه کردند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر افزود: به   ۲۷۵ هزار و ۷۷۱  نفر اقلام فرهنگی زیست محیطی توزیع شد؛ که درمجموع به ۳ میلیون و ۲۹۲ هزار و ۷۳۶ نفرخدمات ارائه شد.

گفتنی است، ۲۷ هزار و ۷۸۲ نفر از اعضای سازمان جوانان در طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی جوانان، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی، شرکت کردند./پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.