قرق اقیانوس‌ها ودریاها توسط ناوگروه ارتش

فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش گفت: امروز نیروی دریایی در سراسر آب‌های بین‌المللی و همه اقیانوس‌های این کره خاکی اعم از اطلس، هند و آرام حضور فعال دارد.

به گزارش شهروند آنلاین،‏ امیر دریادار دوم قادر وظیفه‏ فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در گفت‌وگویی رسانه‌ای به مناسبت در پیش بودن ۲۹ فروردین روز بزرگداشت ارتش، اظهار کرد: ۲۹ فروردین ماه سالروز سربلندی و سرافرازی ارتش جمهوری اسلامی ایران است و شهدای ارتش گواهی بر عزت و سربلندی این نیرو است.

به گفته فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش ، امروز این نیروی الهی در همه عرصه‌های سازندگی، مردم یاری و حفظ تمامیت ارضی با قدرت در حال انجام وظیفه و جانفشانی است و چشمان همیشه بیدار این سربازان ولایت لحظه‌ای از انجام ماموریت خود غافل نخواهد بود.

دریادار وظیفه خاطرنشان کرد: امروز نیروی دریایی در سراسر آب‌های بین‌المللی و همه اقیانوس‌های این کره خاکی اعم از اطلس، هند و آرام حضور فعال دارد و هم‌اکنون بالغ بر چهار ناوگروه نیروی دریایی راهبردی در نقاط مختلف دنیا شامل دو اقیانوس هند و اطلس، تنگه باب المندب و دریای سرخ در حال دریانوردی و تامین خطوط مواصلاتی است.

فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در دیپلماسی دفاعی به تصویر کشیده است و همانطور که نیروی دریایی با قدرت در حال انجام ماموریت است منطبق با آن سایر نیروی‌های چهار گانه ارتش با عزمی راسخ در حال تلاش برای دفاع از بصیرت امنیتی، دینی و ارزش‌های ایرانی- اسلامی هستند.

دریادار وظیفه ضمن گرامی داشت سالروز شهادت شهید مخلص و سرافراز ارتش اسلام شهید سپهبد علی صیاد شیرازی مطالعه زندگی و اخذ الگو و سرمشق از این شهید والا مقام را بر همگان واجب دانست./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.