تولید ۵۴ هزار چادر امدادی در سال گذشته/هلال احمر در مسیر خودکفایی

مدیرعامل شرکت نساجی هلال:

محمدرضا امیریان با تاکید بر اینکه که مجموعه نساجی هلال در تلاش برای خودکفایی در عرصه تولید اقلام امدادی است، از ساخت ۵۴ هزار چادر امدادی در سال گذشته خبر داد

به گزارش شهروند آنلاین؛ مدیرعامل شرکت نساجی هلال در رابطه با حجم تولیدات سال گذشته این مجموعه گفت: سال ۱۴۰۱ در عرصه تولید اقلام امدادی و خودکفایی در این حوزه سال بسیار خوبی بود و بر این اساس ۵۴ هزار دستگاه انواع چادر امدادی و ۸۳۰ تن لوله مبلی در شرکت نساجی هلال تولید شد.
وی با اشاره به سایر تولیدات شرکت نساجی هلال گفت: در سال گذشته ۱۴۵ هزار تخته پتوی نمدی، ۴۲ هزار ثوب انواع پوشاک و ۸۳ هزار عدد انواع ساک امدادی و نظامی در این مجموعه تولید شده است.
امیریان ادامه داد: ۲۵ هزار عدد محصولات سراجی و ۳ هزار ست پزشکی و کیف کمک های اولیه نیز در این بازه زمانی ساخته شده است.
مدیرعامل شرکت نساجی هلال با اشاره به این که ۲۳ تن قیطان بافی در واحد نساجی هلال در تهران صورت گرفته است، گفت: علاوه بر تولیدات واحد تهران، در واحد خوانسار نیز تولیدات خوبی صورت گرفته است که از جمله آن‌ها می‌توان به ریسندگی ۲۷۳ تن نخ و تولید یک میلیون و ۴۰۰ هزار متر پارچه اشاره کرد.
امیریان تاکید کرد: با توجه به شعار سال اولویت اول ما افزایش حجم تولید محصول با کیفیت در سال ۱۴۰۲ است و در این مسیر از تمامی ظرفیت ها بهره خواهیم گرفت تا کشور در تولید اقلام امدادی و زیستی به خودکفایی کامل‌‌ برسد./پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.