استقلال چگونه می‌تواند برنده دربی باشد؟

زرینچه: دفاع مستحکم باشد، حمله کارش را بلد است

به گزارش خبرنگار شهروندآنلاین، جواد زرینچه، کاپیتان سابق استقلال، که به عنوان سرمربی، مربی و سرپرست هم برای آبی‌پوشان کار کرده، معتقد است استقلال اگر در خط دفاعی مستحکم باشد، برنده دربی خواهد بود. او در این‌باره به خبرنگار ما گفت: «عملکرد استقلال در بازی‌های گذشته نشان داده که این تیم تشنه کسب جام قهرمانی است. همین که بازیکنان و کادر فنی همدل شده‌اند تا بدون توجه به مشکلات مالی و مدیریتی کار خود را به بهترین شکل انجام بدهند، از نظر من موفقیتی بزرگ است. معمولا در استقلال و پرسپولیس شرایط به‌گونه‌ای است که وقتی مشکلات مالی پیش می‌آید تمرکز تیمی هم از بین می‌رود، اما باید به ساپینتو تبریک گفت که در هفته‌های گذشته اجازه نداده دشواری‌ها روی تیم تاثیر بگذارد. این یکدلی باید ادامه داشته باشد تا در دربی هم نتیجه مطلوب به دست بیاید.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا حساسیت بازی باعث نمی‌شود نتیجه تساوی حاصل شود؟ بیان کرد: «تساوی به درد هیچ تیمی نمی‌خورد. من استقلال را شانس برتر برای برد می‌دانم، اما نگرانی‌ام این است که تیم بعد از برد 6گله مقابل هوادار مغرور شود. اگر این غرور پیش نیاید و بازیکنان با تمرکز بالا به زمین بروند، شک ندارم پیروزی دیگری حاصل می‌شود و آن‌وقت است که مسیر قهرمانی هموار خواهد بود.»

سرمربی سابق استقلال با اشاره به شرایط فنی این تیم تاکید کرد: «فکر می‌کنم خط حمله استقلال جای هیچ‌گونه نقدی ندارد. عملکردی که 3 فوروارد مد نظر ساپینتو دارند، هر تیمی را دچار مشکل می‌کند. قایدی و محبی در فرم عالی هستند و مطهری هم شرایط مناسبی دارد. خیال‌مان از خط حمله راحت است. اگر ساختار دفاعی تیم خوب باشد و خط دفاعی مستحکم عمل کند، شک ندارم دربی با برد استقلال تمام می‌شود.»

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.