پرداخت ۱۶۹ هزار میلیارد تومان وام به یک میلیون متقاضی

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: به بیش از یک میلیون نفر متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن بیش از ۱۶۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

به گزارش شهروند آنلاین، مهدی صحابی گفت: پارسال به یک میلیون و ۹۴۵ هزار و ۴۲۰ نفر متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن، بیش از ۱۶۹هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.

صحابی گفت: به منظور قانون حمایت از جوانی جمعیت در سال ۱۴۰۱، شبکه بانکی به تعداد ۸۹۶ هزار و ۵۲ نفر به مبلغ ۱۲۳ هزار میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت کرده است که این میزان رشد ۵۵ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل داشته است.

صحابی گفت: پارسال همچنین تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری نیز به ۸۲۴ هزار و ۹۰۸ نفر به مبلغ ۳۳ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات تصریح کرد: بر اساس این گزارش، در سال گذشته در قبال تسهیلات ودیعه مسکن، ۲۵۳ هزار و ۲۱۱ پرونده تشکیل شده که از این تعداد ۲۲۴ هزار ۴۶۰ نفر به میزان ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

او اظهارداشت: پارسال تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری نیز به ۸۲۴ هزار و ۹۰۸ نفر به مبلغ ۳۳ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.