تمهیدات مترو برای سرویس‌دهی به علاقه‌مندان نمایشگاه کتاب

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از خدمات ویژه این ناوگان به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، مسعود درستی گفت: به‌منظور خدمات‌رسانی هر چه‌بهتر به شهروندان و مسافران از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ سرویس‌دهی در خط یک و سه متروی تهران افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه ایستگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی در خطوط یک و سه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به محل برگزاری نمایشگاه هستند، افزود: با توجه به ترافیک سطح شهر قطعاً استفاده از مترو بهترین، سریع‌ترین، ایمن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله برای رسیدن به نمایشگاه بین‌المللی کتاب است و شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه نیز برای تسهیل تردد مسافران با استفاده حداکثری از نیروی انسانی و تجهیزات تلاش می‌کند تا بهترین خدمات‌رسانی صورت گیرد.

او خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از ازدحام مسافر اعزام قطار‌های فوق‌العاده به‌صورت مستقل از ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و ایستگاه شهید بهشتی در نظر گرفته شده است.

درستی با بیان اینکه این خدمات در ایام آخر هفته که بازدید از نمایشگاه بیشتر می‌شود افزایش می‌یابد، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده در روز‌های پنجشنبه و جمعه در ساعات برگزاری نمایشگاه تعداد حرکت قطار‌ها افزایش می‌یابد و سرفاصله حرکت در خط یک به ۵ دقیقه و در خط سه به ۷ دقیقه کاهش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه همچنین از افزایش دستگاه‌های فروش بلیت در ایستگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) وشهید بهشتی خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران و پیش‌بینی استقبال مسافری در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تعداد متصدیان فروش بلیت در این ایستگاه‌ها افزایش یافته است.

درستی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام جمعیت در سالن فروش بلیت ایستگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی از مسافران می‌خواهیم در ایستگاه‌های مبدا بلیت بازگشت را تهیه کنند./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.