السد، نابغه موفرفری ایران را خرید!

جوان اول فولاد با قرارداد 5 ساله به قطر رفت

حزباوی جوان در حالی فوتبال خود را در قطر دنبال خواهد کرد که شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان نیز به عنوان دو مدافع وسط در کنار مهرداد محمدی، ایرانی‌های لیگ ستارگان را تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرنگار شهروندآنلاین، محمدامین حزباوی یکی از ستاره‌های آینده فوتبال ایران است که در ماه‌های گذشته درباره او زیاد شنیده‌ایم. بازیکن 20 ساله‌ای که در ترکیب فولاد در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر خوش درخشید و حالا به جمع لژیونرهای ایرانی پیوسته است. این نابغه فوتبال از ماه‌ها قبل پیشنهادهایی از تیم‌های حوزه خلیج‌فارس دریافت کرد و حالا باشگاه السد قطر رسما اعلام کرد که با عقد قراردادی پنج ساله این بازیکن را به خدمت گرفته است.

ستاره جوان فولاد که از ابتدای لیگ بیست‌ودوم به مرور در ترکیب قرمزهای اهواز جا افتاد و در مقطع حضور این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به بهترین فرم ممکن رسید، پس از تداوم نمایش‌های درخشان، مورد توجه تیم‌های متعددی قرار گرفت و همان‌طور که علیرضا منصوریان، سرمربی فولاد، نیز اشاره کرده بود، به دلیل شرایط سنی ایده‌آل، قابل پیش‌بینی بود که به زودی لژیونر شود.

مدافع ملی‌پوش فوتبال ایران که دیروز در نشریه الوطن قطر نیز به حضور قریب‌الوقوعش در السد اشاره شده بود، حالا در شرایطی به این باشگاه بزرگ قطری می‌پیوندد که مرتضی پورعلی‌گنجی، آخرین لژیونر ایرانی شاغل در این تیم، نیز هم‌پستی او بوده است.

حزباوی جوان در حالی فوتبال خود را در قطر دنبال خواهد کرد که شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان نیز به عنوان دو مدافع وسط در کنار مهرداد محمدی، ایرانی‌های لیگ ستارگان را تشکیل می‌دهند و حالا او با حضور در تیم قهرمان دو دوره آسیا، تجربه بازی در پرافتخارترین باشگاه فوتبال قطر را به دست خواهد آورد.

گفتنی است؛ حزباوی پس از امیر قلعه‌نویی، ابراهیم قاسمپور، مجید نامجومطلق، حمید درخشان، علی دایی، افشین پیروانی، کریم باقری، حسین کعبی و مرتضی پورعلی‌گنجی، دهمین بازیکن ایرانی تاریخ باشگاه السد خواهد بود.

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.