خداحافظی نایب قهرمان‌ها با والیبال ایران!

وجه تشابه ناراحت‌کننده والیبال زنان و مردان در فصل آینده

روز گذشته انوشیروان دادگر، مدیرعامل باشگاه هراز آمل، از انصراف این تیم برای حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ برتر والیبال خبر داد. این درحالی است که هرازی‌ها در فصل گذشته فقط یک گام تا قهرمانی فاصله داشتند و در مسابقه فینال، جام را به رقیب سرسخت خود یعنی شهداب یزد واگذار کردند.

به گزارش شهروند آنلاین، دادگر ضمن تایید خبر انصراف این تیم درخصوص علت این تصمیم گفت: «دوست داشتیم باشیم اما شرایط به‌گونه‌ای نیست که مؤسسه‌ای صنعتی توان مدیریتش را داشته باشد. آقای عطایی از تیم رفت و قیمت‌ها هم نسبت به چیزی که پیش‌بینی کرده بودیم خیلی بیشتر شد.» او در ادامه اضافه کرد: «سال گذشته نایب قهرمان شدیم و برنامه‌مان تقویت تیم بود تا جایگاه خود را حفظ کنیم و برای قهرمانی بجنگیم اما اوضاع طبق برنامه پیش نرفت؛ آقای عطایی از تیم جدا شد و قیمت بازیکنان هم بالا رفت که همین موضوع سبب اتخاذ این تصمیم شد.»

اما نکته قابل توجه و تامل‌برانگیز این است که در لیگ برتر والیبال زنان نیز، سریک که عنوان نایب قهرمانی را در نخستین فصل از حضورش در این لیگ کسب کرده بود، از حضور در رقابت‌های فصل آتی انصراف داده است. شاگردان نیلوفر حجتی که در فصل گذشته تا فینال به خوبی پیش رفتند، بعد از مصدومیت تعدادی از ستاره‌هایشان، دیدار نهایی را به پیکان واگذار کردند و پس از این اتفاق بود که سردار آزمون که مالک این تیم است، از انصراف سریک برای حضور در مسابقات فصل آتی خبر داد. با این اوصاف می‌توان گفت که فصل بعدی رقابت‌های والیبال در ایران، در بخش زنان و مردان یک وجه تشابه ناراحت‌کننده خواهد داشت که آن هم عدم‌حضور هر دو تیم نایب قهرمان در مسابقات است.

 

//اتمام پیام

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.