خط و نشان یزدانی برای غول آمریکایی

ستاره جویباری منتظر راند ششم رقابت با تیلور

حسن یزدانی حریفان خود را در جام تختی شکست داد.

به گزارش شهروند آنلاین، مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی موسوم به جام تختی در شهر ارومیه برگزار شد و بدون شک بزرگ‌ترین ستاره این مسابقات کسی جز حسن یزدانی نبود. یزدانی که می‌دانست با توجه به مصدومیت علیرضا کریمی، کار چندان سختی در برابر حریفانش نخواهد داشت. در مجموع رقابت با سه حریف خود با قاطعیت به پیروزی رسید. یزدانی که در این مسابقات آمادگی بالای خود را به رخ حریفان می‌کشید، اجازه نداد هیچ‌کدام از حریفانش 6 دقیقه به رقابت ادامه بدهند و با 34امتیاز، قاطعانه به تیم ملی راه یافت.

یزدانی که دارنده 8مدال جهان و المپیک است، در این مسابقات سه بار روی تشک رفت و در مجموع 34امتیاز از حریفان گرفت. البته یزدانی در فینال دو امتیاز به حریفش داد تا از این حیث رکورددار نباشد.

مجموع دقایق سه کشتی حسن یزدانی 9:06ثانیه بود و او با اجرای فنون مختلف موفق شد رقبایش را یکی پس از دیگری با امتیاز عالی شکست دهد تا مشخص شود بیش از هر زمان دیگری تشنه رقابت و کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی است.

یزدانی که تاکنون پنج بار با تیلور آمریکایی به رقابت پرداخته است و چهار بار متحمل شکست شده است، در این رقابت‌ها نشان داد که بی‌صبرانه منتظر راند ششم مبارزه با دیوید تیلور در جریان مسابقات جهانی 2023صربستان است. راند ششم این مبارزه در مسابقات جهانی 2023در صربستان در پیش است و به‌گفته کادر فنی، برنامه ویژه‌ای برای شکست دادن تیلور در ماه‌های آینده وجود خواهد داشت که حسن یزدانی همراه با پژمان درستکار احتمالا آن را بارها و بارها مرور خواهند کرد.

//اتمام پیام

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.