مسی و طارمی همبازی می‌شوند؟!

سعودی‌ها به‌دنبال شکار مهاجم ایرانی

الهلالی‌ها به دنبال دریافت رضایت‌نامه طارمی از پورتو هستند.

به گزارش شهروند آنلاین، اگر بگوییم مهدی طارمی در حال گذراندن بهترین فصل فوتبالی خود در اروپاست، بیراه نگفته‌ایم. مهاجم تیم ملی ایران در فصل جاری، تاکنون موفق به زدن 21 گل برای پورتو در لیگ برتر شده است و در مجموع رقابت‌های این فصل 30بار دروازه حریفان این تیم را باز کرده است که همین موضوع باعث پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی از سوی تیم‌های اروپایی و حتی آسیایی شده است.

مهاجم 31ساله فوتبال ایران که به‌دنبال درخشش در لیگی بالاتر از سطح لیگ پرتغال است، از مارسی، سویا و چند تیم در سطح اول فوتبال اروپا پیشنهاد دارد اما به‌نظر می‌رسد جدی‌ترین پیشنهاد را از الهلال عربستان خواهد داشت. الهلالی‌ها برای این انتقال رقمی 9میلیون یورویی را برای مهدی طارمی درنظر گرفته‌اند و با توجه به اینکه او برای فصل آتی نیز با پورتو قرارداد دارد، 10میلیون یورو نیز برای دریافت رضایتنامه او از این باشگاه پرتغالی هزینه خواهند کرد و با این شرایط فقط بحث موافقت نهایی طارمی در میان است که البته با توجه به امیدواری او برای حضور در لیگ‌های اروپایی، تصمیم‌گیری برای او دشوار خواهد بود. الهلال که در ماه‌های اخیر و بعد از پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر، شایعه جذب لیونل مسی را نیز مطرح کرده است، به‌دنبال پیشی گرفتن از رقیب سنتی خود در جذب ستاره‌های مطرح فوتبال جهان است.

ضمن اینکه به‌نظر می‌رسد با حضور احتمالی لیونل مسی در الهلال، احتمال موافقت ستاره‌هایی چون طارمی برای پیوستن به این تیم نیز بیش از پیش خواهد شد.

//اتمام پیام

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.