آمادگی پلیس برای صدور گذرنامه‌های زیارتی از چند روز آینده

فرمانده کل انتظامی کشور از فراهم شدن امکان صدور گذرنامه زیارتی خبر داد و گفت: همکاران ما از چند روز آینده آمادگی دارند که گذرنامه‌های زیارتی را در اختیار مردم بگذارند

به گزارش شهروند آنلاین؛ فرمانده کل انتظامی در دیدار با وزیر کشور عراق بر تقویت روابط بین پلیس ایران و عراق  در همکاری های پلیسی به ویژه برگزاری مراسم اربعین و اعزام زائران تاکید کرده است. 

وی از آمادگی پلیس ایران برای تجهیز گیت‌های عراق خبر داده و گفته است برای تسهیل تردد زائران گذرنامه اربعین صادر شده که مورد پذیرش طرف عراقی هم هست.

سردار احمدرضا رادان در این باره گفت: از جمله اقدامات خوبی که با همکاری دولت عراق صورت گرفت این بود که گذرنامه زیارتی به توافق دو طرف رسید تا مردم بتوانند از این گذرنامه زیارتی علاوه بر گذرنامه رسمی در حوزه زیارت و در زمان زیارت استفاده کنند و دوطرف این را قبول داشته باشند که الحمدلله این اتفاق افتاد.

وی از مردم خواست کسانی که گذرنامه رسمی دارند تاریخش را چک کنند که منقضی نشده و از اعتبار خارج نشده باشد. ضمن اینکه دوستان و همکاران ما از چند روز آینده آمادگی دارند که گذرنامه زیارتی را در اختیار مردم بگذارند./ایسنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.