تداوم فعالیت سامانه بارشی در تهران، البرز و ۸ استان دیگر

هواشناسی با صدور هشدار زرد اعلام‌کرد؛

هواشناسی با صدور هشدار زرد از تداوم فعالیت سامانه بارشی در البرز، تهران، سمنان و ۷ استان دیگر طی امروز ( دوشنبه) خبر داد و اعلام‌کرد: بارش‌های رگباری در ساعت عصر همراه با وزش باد شدید موقت خواهد بود

به گزارش شهروند آنلاین؛امروز دوشنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات در استان‌های مازندران، گلستان، البرز، تهران، سمنان، خراسان شمالی و کرمان سامانه بارشی فعال است.

هواشناسی در هشدار زرد اعلام کرده که بارش‌ها در ساعت عصر و اوایل شب به شکل رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت است که در نواحی مستعد خیزش گرد وخاک و احتمال تگرگ را همراه دارد.

هواشناسی همچنین برای امروز در بوشهر، سیستان و بلوچستان و شرق استان‌های خراسان جنوبی، هرمزگان و کرمان و جنوب خوزستان خیزش گردوخاک را پیش بینی کرده است.

بر اساس هشدار زرد هواشناسی وزش باد نسبتا شدید و در نواحی خشک همراه با خیزش گرد و خاک در بیش از ۱۰ استان کشور از امروز تا پنج شنبه شروع می‌شود و در پایان هفته به تهران هم خواهد رسید.

آسمان پایتخت نیز امروز نیمه ابری همراه با وزش باد است که در ساعت عصر وزش باد شدید می‌شود و احتمال خیزش گردوخاک در تهران وجود دارد. بیشینه دمای پایتخت امروز به۳۴ درجه و کمینه دمای صبح امروز به ۳ درجه رسید./ ایرنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.