ماسک‌ها فراموش شدند؟!

بر اساس اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، میزان استفاده از ماسک به شدت نزولی شده و فقط ۱۲.۱۱ درصد مردم در اماکن عمومی از ماسک استفاده می‌کنند.

به گزارش شهروند آنلاین از معاونت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی، بررسی تازه‌ترین نمودارهای معاونت بهداشت وزارت بهداشت، نشان می‌دهد که رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر به شدت نزولی شده است.

این گزارش می‌افزاید: همدان با ۲.۸۷ درصد، کمترین میزان استفاده از ماسک را به خود اختصاص داده و چهارمحال و بختیاری با ۳۲ درصد، بیشترین سهم را از استفاده از ماسک در اماکن عمومی را در اختیار دارد.

همچنین استفاده از تهویه هوا در اماکن عمومی به ۴۷.۳۲ درصد رسیده، در حالی که روزهای گرم سال در پیش است و باید بیش از پیش از تهویه هوا استفاده کرد.

بر اساس این گزارش، استان آذربایجان غربی با ۲۲.۳۵ درصد، در پایین‌ترین نقطه نمودار استفاده از تهویه مناسب قرار دارد و خراسان شمالی با ۸۴.۳۶ درصد، در بالای نمودار قرار گرفته است.

وضعیت استفاده از تهویه هوا در تهران نیز چندان مناسب نیست و نمودار نشان می‌دهد میزان استفاده از تهویه مطبوع در اماکن عمومی حدود ۳۶.۶۲ درصد است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.