بیانیه فراکسیون هلال مجلس به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان

جوانان سرمایه‌های عظیم همه‌ جوامع هستند

فراکسیون هلال‌احمر مجلس به مناسبت هفتادوسومین سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر نوشت: امید است همچون گذشته با همت بی‌نظیر این عزیزان در صحنه‌های مختلف شاهد نهادینه‌شدن اهداف والا و انسانی جمعیت هلال‌احمر در بطن جامعه باشیم.

فراکسیون هلال‌احمر مجلس شورای اسلامی به ریاست علی‌اضغر باقرزاده به مناسبت هفتاد‌وسومین سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال‎احمر بیانیه‌ای صادر کرد. 

متن بیانیه به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

«دوران جوانی فصل شکوفایی، بالندگی و زمینه‌ساز دستیابی به اهداف و بروز استعدادهاست.

امروزه بی‌درنگ جوانان سرمایه‌های عظیم همه جوامع هستند و لذا موفقیت و پیشرفت هر جامعه‌ای در گرو موفقیت جوانان آن جامعه است، از این‌رو در دنیای امروزی سرمایه‌گذاری برای تعلیم و تربیت و رشد جوانان امری گریزناپذیر بوده و از الزامات تشکیل جامعه موفق و آرمانی، حضور جوانان شایسته و توانمند در عرصه‌های مختلف می‌باشد.

بنابراین برای دستیابی به توسعه پایدار و متوازن و پیشرفت در عرصه‌های مختلف کشور ضروری است با برنامه‌ریزی؛ جوانانی آگاه، اخلاق‌مدار و مومن و معتقد را تربیت کرد.

سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر به‌عنوان متولی آموزش و تربیت جوانان در عرصه‌های مسئولیت‌پذیری، بشردوستی و کمک به همنوع، نقش بسیار بارز و مهمی را در توسعه فرهنگ خدمت‌رسانی و ایثار ایفا می‌نماید.

تلالو مهرورزی

اکنون که در آستانه هفتادوسومین سالروز تأسیس این نهاد مردمی و ارزشی قرار داریم، شایسته است در تلألو مهرورزی این نهاد ارزشمند این روز را صمیمانه به تمامی جوانان ایثارگر، خوشفکر و اخلاق‌مدار عضو سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر تبریک عرض نموده و از پروردگار متعال برای این تلاشگران عرصه خدمت و مهرورزان ساعی موفقیت‌های روزافزون آرزو نماییم.

امید است همچون گذشته با همت ب‌نظیر این عزیزان در صحنه‌های مختلف از جمله حوادث همچون سیل، زلزله و…، حمایت از سلامت آحاد جامعه، کاهش آسیب‌های اجتماعی و حمایت‌های فرهنگی از اقشار آسیب‌پذیر و محروم جامعه و…، بیش از پیش شاهد نهادینه‌شدن اهداف والا و انسانی جمعیت هلال‌احمر در بطن جامعه باشیم».

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.