نکونام خندید و وعده شادی داد

شروع کار سرمربی استقلال با بوسه بر دست پدر

سرمربی جدید استقلال با لبخندی که از صورتش برداشته نمی‌شد، توضیحاتی کوتاه داد و البته که هواداران این تیم را امیدوار کرد.

به گزارش خبرنگار شهروندآنلاین، سرانجام انتظار طرفداران استقلال برای رونمایی از سرمربی جدید این تیم به پایان رسید و مدیران باشگاه طی یک مراسم قابل توجه جواد نکونام را به‌طور رسمی معارفه کردند. مراسمی که درست مثل کنفرانس‌های استاندارد در جهان برگزار شد و شاهد کمترین بی‌نظمی در طول آن بودیم. درنهایت طی مراسمی که کمتر از یک‌ساعت به طول انجامید، نکونام ضمن امضای قرارداد رسمی، پیراهن استقلال را بر دست گرفت و به طور رسمی کارش را شروع کرد.

سرمربی جدید استقلال که از چهره‌اش شوق حضور در این تیم را می‌شد متوجه شد همراه با حسن آقا، پدرش، در این مراسم حضور یافت. اکثر اهالی فوتبال از علاقه شدید پدر نکونام به استقلال خبر دارند و اینکه او همیشه آرزو داشته روزی پدرش برای استقلال بازی کند. حسن آقا روز چهارشنبه به یک رویای دیگر که سرمربیگری فرزندش در استقلال بود هم رسید و همین امر باعث شد نکونام در صحبت‌های کوتاهش اینطور از او تشکر کند: «از پدرم ممنونم که باعث شد استقلالی شوم. او یک استقلال تمام معناست و از همه زحماتش تشکر می‌کنم.» بوسه بر دست پدر هنگام خروج از سالن هم دیگر آیتم معارفه نکونام بود.

در کنار اینها سرمربی جدید استقلال با لبخندی که از صورتش برداشته نمی‌شد، توضیحاتی کوتاه داد و البته که هواداران این تیم را امیدوار کرد. نکونام گفت:‌ «ممنون هواداران استقلال هستم که مثل خود من هوادار بودند، هستند و تا روز آخر خواهند بود. در این مدت خیلی به من لطف داشتند. اخبار را پیگیری می‌کردم و ای کاش می‌شد حضوری از تک‌تک همه آنها تشکر کنم، از همینجا دست آنها را می‌فشارم و به آنها قول می‌دهم ان‌شاءالله تا جایی که می‌توانم برای بزرگی نام استقلال تلاش کنم و باعث افتخارم است که در این تیم هستم. مطمئن هستم در پایان فصل همه با هم خوشحال هستیم.»

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.