تدارک هلال احمر برای خدمات‌دهی مطلوب به زائرین اربعین

سومین نشست ستاد اربعین 1402 خوزستان با حضور دبیرکل هلال احمر، رئیس سازمان امداد و نجات، مدیرعامل، معاونین و روسای ادارات ستادی هلال احمر خوزستان برگزار شد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر در این نشست بیان کرد: با توجه به رسالت هلال احمر، مهمترین عامل برای موفقیت در ماموریت‌ها همدلی و اتحاد است.

او افزود: خوشبختانه سنوات گذشته هلال احمر استان توانسته عملیات امدادرسانی به زائرین را به خوبی مدیریت کند اما با توجه به شرایط خاص امسال که وارد فصل گرم سال می‌شویم لازم است برنامه‌ها دقیق‌تر مدیریت شود.

دبیرکل هلال احمر در ادامه به بررسی موارد مطروحه در نشست پرداخت و تصریح کرد: تمام تلاش جمعیت هلال احمر بر خدمات‌دهی مطلوب به زائرین امام حسین (ع) و کاهش آلام آنان است.

در ادامه وحید شعبانی مدیرعامل هلال احمر استان خوزستان به ارائه گزارش عملکرد عملیات اربعین سال گذشته پرداخت و ادامه داد: در تمامی نشست‌ها به بسیج امکانات تاکید شده است و انتظار می‌رود تمام دستگاه‌های اجرایی خدمت‌رسان در اربعین، به انجام این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.