اسطوره فوتبال را با دستبند بردند!

اسطوره ولزی باشگاه منچستریونایتد به اتهام ضرب و جرح نامزدش بازداشت شد

رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند پلیس با مراجعه به محل زندگی رایان گیگز سرمربی تیم‌ملی ولز و اسطوره باشگاه منچستریونایتد او را به اتهام ضرب و جرح نامزدش بازداشت کردند.

در آخرین ساعات یکشنبه‌شب تماس‌هایی با پلیس گرفته شد که نشان می‌داد از منزل رایان گیگز سروصداهایی عجیب به گوش می‌رسد. پلیس با حضور در منزل سرمربی ولز او را به اتهام ضرب و جرح نامزدش بازداشت کرد.

مدیر برنامه‌های رایان گیگز دیشب به نمایندگان رسانه‌های خبری اعلام کرد: «گیگز همه اتهامات مطرح‌شده علیه خود را به‌شدت تکذیب می‌کند. او با پلیس همکاری می‌کند و در روند تحقیقات هر کمکی از دستش ساخته باشد، خواهد کرد.»

بعد از دستگیری رایان گیگز‌، اتحادیه فوتبال ولز کنفرانس خبری او به‌عنوان سرمربی ولز را که قرار بود امروز برگزار شود، لغو کرد. در این کنفرانس خبری قرار بود فهرست دعوت‌شده‌ها به تیم‌ملی ولز در آستانه 3 دیدار این تیم مقابل آمریکا، فنلاند و ایرلند معرفی شود.

سخنگوی پلیس شهر منچستر بدون اشاره به اسم رایان گیگز به سان گفت: «به پلیس اطلاع داده شد که در یک منزل اتفاقاتی در جریان است. با حضور پلیس مشخص شد یک خانم 30ساله آسیب‌هایی جزئی دیده که البته نیاز به مراقبت پزشکی نداشت. یک مرد 46ساله هم به اتهام ضرب و جرح بازداشت شد.»

رایان گیگز روز گذشته بعدازظهر بعد از چندساعت بازجویی‌شدن در ایستگاه پلیس پندلتون در زمان بیرون آمدن از پاسگاه پلیس دیده شد ولی بلافاصله توسط نیروهای پلیس سوار بر یک خودروی مرسدس مشکی شده و به مکانی دیگر منتقل شد.

منابع انگلیسی می‌گویند رایان گیگز مدتی است در این خانه که در آن دستگیر شد، زندگی می‌کند. خانه‌ای در نزدیکی شهر منچستر که گیگز پیشتر برای مادرش خریداری کرده بود. رابطه گیگز با نامزدش که حالا به ضرب و شتم او متهم شده از تابستان 2018 رسانه‌ای شد، زمانی که این زوج برای گذراندن تعطیلات خود به ایتالیا سفر کرده بودند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.