واریز سود سنواتی برای ۲.۲ میلیون سهامدار

بیش از ۲ میلیون و ۲۲۸ هزار سهامدار در هفته سوم مرداد ماه امسال، یک هزار میلیارد تومان، سود سهام خود را از طریق اطلاعات سامانه سجام دریافت کردند.

به گزارش شهروند آنلاین از روابط عمومی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، اطلاعات منتشر شده از سوی این شرکت در خصوص جزییات واریز سود سهامداران در سومین هفته از مرداد ماه سال جاری حاکی از آن است که ۲۱ ناشر سود جاری و سود سنواتی ۲ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۱۱۶ سهامدار را که شامل یک هزار و ۳ میلیارد و ۷۸۴ میلیون تومان می شود را با حساب سجامی سرمایه‌گذاران واریز کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: در هفته سوم مرداد ماه امسال، ۱۸ ناشر «مدیریت‌ سرمایه‌گذاری ‌کوثر بهمن، سرمایه‌گذاری ‌و توسعه ‌خوزستان‌، سرمایه‌گذاری‌ مسکن ‌پردیس، شیر پاستوریزه‌ پگاه‌ گلستان، تجارت‌ الکترونیک‌ پارسیان، سرمایه‌گذاری ‌توسعه ‌توکا، تولید و صادرات ‌ریشمک، فرآورده‌های‌ نسوز پارس، فجر انرژی ‌خلیج‌ فارس، مجتمع ‌فولاد خراسان، آسان ‌پرداخت‌ پرشین، سامان‌ گستر اصفهان، گروه‌ صنعتی‌ ملی‌، خمیرمایه‌ رضوی، نیان‌ الکترونیک، پتروشیمی‌ جم، بیمه‌ کارآفرین و نورد آلومینیوم» سود جاری ۲ میلیون و ۱۸۳ هزار و ۹۸۷ سهامدار که شامل ۹۸۷ میلیارد و ۶۰۴ میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

واریز سود سنواتی سه شرکت

همچنین، در این دوره زمانی، ۳ شرکت‌ «مجتمع ‌فولاد خراسان، ملی‌ سرب ‌و روی و بیمه‌ آرمان»، سود سنواتی ۴۴ هزار و ۱۲۹ سهامدار را که شامل ۱۶ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کرده‌اند.

گفتنی است از ابتدای سال جاری تا پایان هفته سوم مرداد ماه، ۲۶۲ ناشر، سود ۲۷ میلیون و ۶۵۴ هزار و ۶۰۴ سهامدار را که شامل ۲۲ هزار و ۵۸۲ میلیارد و ۳۴۲ میلیون تومان می‌شود را با سامانه سجام پرداخت کرده‌اند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.