تقدیر وزیر ارشاد از «تنهاتر از مسیح»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه تماشای نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» گفت: شاهد نمایشی بدیع و مستند بودیم که به درستی به روایت وقایع صدر اسلام پرداخته بود.

به گزارش شهروند آنلاین از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کنار مردم به تماشای نمایش میدانی تنهاتر از مسیح نشست.

او در حاشیه تماشای این نمایش درباره موضوع داستانی آن که روایتی مصور از واقعه غدیر تا عاشورای ۶۱ هجری است، اظهار داشت: توفیق داشتم درکنار مردم به تماشای این نمایش بدیع و مستند بنشینم و برپایی چنین خیمه‌گاهی نوعی ابتکار است که گروه نمایش تنهاتر از مسیح آن را به درستی انجام داده‌اند و هرشب میزبان هزارن نفر از دوستداران سیدالشهداء هستند که به این واسطه عرض ارادتی به خاندان آل الله می‌کنند.

جنگ ترکیبی دشمن علیه ما بیشتر در جبهه فرهنگی‌ است

اسماعیلی همچنین با اشاره به جنگ ترکیبی که امروز دشمن علیه ما آغاز کرده بر لزوم برپایی چنین رویدادهایی تاکید کرد و ادامه داد: جنگ ترکیبی که دشمن امروز علیه ما آغاز کرده بیشتر در جبهه فرهنگی‌ است به همین سبب چنین اجتماعاتی که باعث پیوند هر چه بیشتر بین صفوف حق می‌شود باید همواره ادامه پیدا کند.

چهارمین فصل از نمایش تنهاتر از مسیح روایت مصوری از غدیر تا عاشورای ۶۱ هجری را بازگو می‌کند و هرشب در بوستان ولایت اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه و دریافت بلیط خود به سامانه NAMATICKET.IR مراجعه کنند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.