متقاضیان واردات خودرو بخوانند

رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده گفت: اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد واردات خودرو دارند نیازی به خرید خودرو فرسوده ندارند.

به گزارش شهروند آنلاین، مهران سالاریه، رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما، گفت: حجم قابل توجهی گواهی اسقاط از سال‌های گذشته در سبد مراکز اسقاط انباشت شده است که پاسخگوی نیاز واردات و تولیدکنندگان داخلی خودرو است.

او ادامه داد: اشخاص حقیقی که متقاضی واردات خودرو هستند هیچ نیازی به داشتن خودرو فرسوده به نام خود ندارند.

رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده برای تمام واردکنندگان خودرو اعم از حقیقی و حقوقی پس از واردات خودرو و ترخیص از گمرک، گواهی اسقاط تخصیص داده خواهد شد و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

مردم فریب فضای مجازی را نخورند

محمود مشهدی شریف، رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت کشور هم گفت: قیمت واقعی خودرو فرسوده بین ۳۵ تا ۴۲ میلیون تومان است، مردم فریب فضای مجازی را نخورند.

او درباره قیمت واقعی خودرو فرسوده افزود: در چند روز گذشته در سامانه‌های خرید و فروش، قیمت خودرو فرسوده به طور نجومی افزایش یافته، مردم باید بدانند این قیمت‌ها کاملا ساختگی است.

به گفته رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت کشور، در صفحه مراکز اسقاط، حدود ۴۰ هزار گواهی اسقاط به قیمت ۳۵ میلیون تومان موجود است.

مشهدی شریف تاکید کرد: در حال حاضر قیمت واقعی خودرو فرسوده بین ۳۵ تا ۴۲ میلیون تومان که بسته به نوع خودرو، متفاوت است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.