هشدار درباره توطئه آمریکایی‌ها

سردار پاکپور:آمریکا در پی ایجاد ناامنی در منطقه جنوب شرق است

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات و دشمنی‌های آمریکا علیه ملت ایران افزود: اطلاع دقیقی داریم از اینکه آمریکایی‌ها با گروه‌های معاندی که حتی مربوط به این منطقه از کشور هم نمی‌شود، جلسات و ارتباطاتی برقرار کرده و در حال برنامه‌ریزی برای ناامنی در این منطقه هستند.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار پاکپور در همایش سران طوایف، مولوی‌ها و فرماندهان دسته‌های رزمی منطقه جنوب شرق گفت:با توجه به تلاش نظام و دولت در این منطقه برای توسعه استان، شاهد برخی از تحرکات در منطقه بوده‌ایم وتمام عناصر ضدانقلاب، منافقین وگروه‌های تجزیه‌طلب که در جغرافیای دیگری از کشور فعالیت دارند به دنبال این هستند که این منطقه را ناامن نشان دهند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه خطاب به سران طوایف گفت:نگذاریم که این دور پرشتاب خدمت‌رسانی دولت سرعتش کم شود و یا قطع شود و ما که در این منطقه ساکن هستیم مسئول تأمین امنیت اینجا خواهیم بود و شما بزرگان این استان هستید و می‌توانید خیلی تأثیرگذار باشید واز بروز خیلی از اتفاقات جلوگیری کنید.

او افزود: ماهم به شما اعتماد کردیم و مسئولیت تأمین امنیت منطقه را به شما داده‌ایم.

پاکپور تاکید کرد: دشمنان و بدخواهان به دنبال این هستند که ما نیرو‌هایی را از مرکز بیاوریم و اینجا را به یک منطقه بسته نظامی تبدیل کنیم و بعد روی این مساله موج‌سواری کنند که ببینید نظام منطقه را نظامی کرده و مسائلی دیگر ، ولی ما نباید اجازه چنین کاری را به آنها بدهیم. ما به شما اعتماد داریم شما هم قابلیت و هم پتانسیل این را دارید که امنیت منطقه را تأمین کنید.

او افزود: با توجه به اینکه شما ساکن این منطقه هستید و اشراف کامل اطلاعاتی بر جغرافیای زمین خود دارید باید جلوی بسیاری از اتفاقات را بگیرید.

سردار پاکپور در بخش دیگری از سخنان خود به اتفاقات اخیر استان اشاره کرد و افزود: چهار نفر از مأموران راهنمایی و رانندگی ما را شهید کردند در حالی که آنها صرفاً نیرو‌های اداری بودند و یا دو نفر از ماموران توزیع غذا را در منطقه تفتان به شهادت رساندند در حالی که مسلح نبوده و با لباس شخصی مشغول توزیع جیره غذایی پرسنل بودند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات و دشمنی‌‌های آمریکا علیه ملت ایران افزود: اطلاع دقیقی داریم از اینکه آمریکایی‌ها با گروه‌‌های معاندی که حتی مربوط به این منطقه از کشور هم نمی‌شود، جلسات و ارتباطاتی برقرار کرده و در حال برنامه‌‌ریزی برای ناامنی در این منطقه هستند.

او ادامه داد: وضعیتی که آمریکایی‌ها دارند به گونه‌ای است که رژیم صهیونیستی که قلب سیاست منطقه‌ای آمریکایی‌ها بوده، الان تنهاست، چون نگاه آمریکایی‌ها به جنگ اوکراین معطوف شده و درعراق ، سوریه و لبنان هم نتوانسته‌‌اند توفیقی کسب کنند.

سردار پاکپور افزود: آمریکایی‌ها در مقابله با ایران چند تا موضوع را دارند دنبال می‌کنند، نخست اینکه جمهوری اسلامی ایران چه عناصر برتری‌سازی دارد که مانع توسعه سیاست‌های آنها شده؟ و اولین چیزی که می‌گویند این است که نفوذ منطقه‌ای و توان نظامی ایران را که از عوامل بازدارنده هستند سلب کنند که تاکنون نتوانسته‌اند و هرگز نخواهند توانست این کار را انجام دهند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه به انزوای سیاسی آمریکا در منطقه و جهان اشاره کرد و گفت:آیا در بحث انزوای سیاسی توانستند ما را در انزوا قرار دهند؟ می‌بینید که شرکای اقتصادی‌شان یکی یکی دارند از آنها جدا می‌شوند و احساس کرده‌اند که تا دیر نشده باید روابط سیاسی خود را با ایران سر و سامان دهند.

این مقام مسئول خطاب به سران طوایف، مولوی‌ها و فرماندهان دسته‌های رزمی گفت:وظیفه ما این است که صحنه را ترسیم کنیم و ببینیم چه اتفاقاتی دارد می‌افتد.

او تاکید کرد: در حال حاضر با طیفی از تهدیدات نیمه سخت و نرم دشمن مواجه هستیم با اتفاقاتی که در فضای مجازی دارد رخ می‌دهد و جای شهید و جلاد را عوض می‌کنند./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.