مهتدی: جمهوری اسلامی از مخالفانش عاقل‌تر است

افشای یک فایل صوتی از سرکرده حزب کومله

سرکرده گروهک کومله که در روزهای ناآرامی مدام تاکید می‌کرد ‘دنبال تجزیه‌طلبی نیستیم’ در جدیدترین صوتی که از او افشا شده اذعان می‌کند که جریان ضدایرانی چطور قصد داشته تا با اتحاد گروه‌های تجزیه‌طلب در مسیر نابودی ایران حرکت کند.

به گزارش شهروند آنلاین، عبدالله مهتدی در این فایل توضیح می‌دهد که جریان ضدایرانی چطور قصد نابودی ایران با اتحاد گروه‌های تجزیه‌طلب را داشته‌اند.

بخشی از این صوت که به نظر در جلسات داخلی احزاب تجزیه‌طلب است به توضیح اختلافات سران پیمان موسوم به همبستگی می‌گذرد؛ از اینکه رضا پهلوی از بی‌احترامی مصی علی‌نژاد ناراحت شده و گفته ‘دیگر نمی‌آیم’ اما بخش قابل تأمل در جایی است که مهتدی توضیح می‌دهد ‘اگر یک هفته صبر می‌کردند’ کار تمام بود و دلیل موفقیت‌آمیز نبودن این پروژه ناکافی بودن ‘تجربه سیاسی’ آنان بوده است.

عبدالله مهتدی که قصد داشت با سوءاستفاده از التهابات سال گذشته پروژه تجزیه ایران را پیش ببرد نه‌تنها در راستای این هدف موفقیتی کسب نکرده بلکه بارها شاهد تجزیه ائتلاف‌های ضدایرانی بوده که در آن حضور داشته و در ادامه این جلسه به فردی نام کاک حمید توضیح می‌دهد که ‘سران حزب رادیکال عرب و بلوچ’ نزد او آمده و خواسته‌اند در آن منشور جایی هم برای آنان باز کند.

رئیس کومله در ادامه به شرفش قسم می‌خورد که چطور قصد داشته بزرگترین ائتلاف ضد ایرانی را دور خود جمع کند اما اعتراف هم می‌کند که بزرگترین فرصت تاریخی را از دست داده‌اند.

سرکرده این گروهک تروریستی از اینکه همه تلاش خود را کرده راضی است اما می‌گوید: جمهوری اسلامی از مخالفانش عاقل‌تر و دوراندیش‌تر بود که توانست ائتلاف ضدایرانی را نابود کند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.