ابعاد تازه از عملیات نفوذ فلسطینی‌ها در سرزمین‌های اشغالی

اسارت صهیونیست‌ها در عمق ۲۰ کیلومتری سرزمین‌های اشغالی

یک رسانه صهیونیستی از حضور مبارزان فلسطینی در عمق ۲۰ کیلومتری سرزمین‌های اشغالی و حمله پهپادی حماس به نظامیان صهیونیست خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» از حمله پهپادی حماس به یک خودرو حامل نظامیان صهیونیست در عمق سرزمین‌های اشغالی خبر داد و در عین حال تصویری از یک بولدوزر حماس را منتشر کرد که در حال تخریب دیواره‌های مرزی سرزمین‌های اشغالی و غزه است.

این رسانه صهیونیست در عین حال از تداوم حملات رزمندگان جنبش حماس به سرزمین‌های اشغالی در هفت ساعت و نیم گذشته خبر داد.

روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» همچنین از نفوذ رزمندگان مقاومت فلسطین به شهرک صهیونیستی «اوفاکیم» در فاصله ۲۰ کیلومتری مرز غزه و اسارت شماری از صهیونیست‌ها خبر داد.

شهروندان صهیونیست مقیم چند شهرک جنوب سرزمین‌های اشغالی از جمله شهرک “کیبوتز نیر اسحاق” که به تصرف رزمندگان مقاومت فلسطین درآمده در صحبت با رسانه‌های عبری، این شهرک‌ها را همچنان تحت کنترل مقاومت فلسطین اعلام کردند.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح امروز (شنبه) عملیات همه‌جانبه و بی‌نظیر خود را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات همه‌جانبه و پیچیده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی از غزه آغاز شده و اخبار غیررسمی حکایت از آماده شدن گروه‌های مقاومت در کرانه باختری و سراسر سرزمین‌های اشغالی علیه صهیونیست‌ها حکایت دارد.

اسارت ۳۵ نظامی صهیونیست و اعلام آن از سوی حماس و تایید آن از سوی منابع صهیونیستی فقط در طول سه ساعت اولیه عملیات از دیگر رویدادهای مهم عملیات بی‌نظیر رزمندگان فلسطینی است.

با آغاز حمله همه‌جانبه رزمندگان مقاومت ارتش فلسطین به مواضع صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی نظامیان ذخیره خود را فراخواند و این در حالی است که یک مقام ارشد حماس، امروز را «روز انقلاب» علیه اشغالگری نامید./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.