حمله موشکی دوباره به سرزمین‌های اشغالی

همزمان با ادامه عملیات مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی برای سومین روز متوالی، منابع رسانه‌ای بعد از ظهر امروز از شلیک چند موشک از خاک لبنان به سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

به گزارش شهروند آنلاین، شبکه الجزیره در این باره به نقل از رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرد که ۱۲ موشک از خاک لبنان به سمت «الجلیل» و منطقه «جبل الشیخ» شلیک شده است.

منابع خبری همچنین از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در الجلیل خبر داده‌اند.

رسانه‌های صهیونیستی با ابراز نگرانی نسبت به این حمله اظهار امیدواری کرده‌اند که جبهه جدیدی علیه صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی گشوده نشود.

برخی منابع صهیونیستی نیز اعلام کرده‌اند که این حمله ممکن است توسط گروه‌های فلسطینی انجام شده باشد.

در همین راستا خبرنگار المنار اعلام کرد: آنچه در مورد شلیک موشک از جنوب لبنان منتشر شده است، صحت ندارد و ناشی از سردرگمی دشمن است.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند.

با آغاز عملیات و فقط در ۲۰ دقیقه، ۵ هزار راکت به سمت مواضع صهیونیست‌ها روانه شد و هم‌زمان با آن پاراگلایدرهای حماس بر فراز سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمدند تا آسمان برای اشغالگران ناامن‌تر از همیشه شود.

در این حمله ترکیبی علاوه بر هوا و دریا، تفنگداران حماس با پیشروی در اراضی اشغال‌شده تلفاتی بی‌سابقه را بر صهیونیست‌ها وارد آوردند که به اذعان رسانه های صهیونیستی، یک هزار صهیونیست تاکنون به هلاکت رسیده، ۲۳۸۲ نفر زخمی شده اند که ۲۲ نفر از آنها امیدی به زنده ماندنشان نیست و ۳۴۵ نفر دیگر هم در وضعیت وخیم و خطرناک هستند.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، شمار صهیونیست‌های به اسارت درآمده توسط رزمندگان حماس را بیش از ۱۵۰ نفر اعلام کرده که باید شمار ۳۰ صهیونیست اسیر شده توسط جهاد اسلامی و اسارت دهها صهیونیست دیگر توسط گروه‌های مختلف و حتی مردم عادی فلسطین را به آن افزود و این در حالی است که ۷۵۰ صهیونیست نیز مفقود هستند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.