گزارش پزشکی قانونی در مورد فوت داریوش مهرجویی و همسرش

علت فوت مهرجویی خونریزی شدید ناشی از جراحات وارده به دلیل برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن بوده است

رییس کل دادگستری البرز امروز یکشنبه از تهیه گزارش پزشکی قانونی درمورد قتل داریوش مهرجویی کارگردان شناخته شده سینمای ایران و همسرش خبر داد که شب گذشته توسط فرد یا افرادی ناشناس در ویلای شخصی خویش در حوالی کرج جان باختند.

به گزارش شهروندآنلاین به نقل از مرکز اطلاع رسانی قوه قضاییه، “حسین فاضلی هریکندی” روز یکشنبه گفت: گزارش پزشکی قانونی پس از انجام کالبدگشایی، علت فوت مرحوم مهرجویی و همسرش را خونریزی شدید به دلیل جراحات وارده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام کرده است.

وی افزود: ضرباتی با چوب و یا جسم سخت نیز به سر مرحوم مهرجویی برخورد کرده که منجر به شکستگی سر نشده و علت فوت نبوده است.

فاضلی هریکندی تصریح کرد: طبق گزارش پزشکی قانونی، فرضیه‌ها در مورد تجاوز در مورد هر ۲ نفر از مقتولین منتفی است.

وی گفت: دستورات قضایی برای شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این جنایت در سریع‌ترین زمان ممکن به مقام های قضایی و انتظامی استان البرز صادر شده است.

رییس کل دادگستری البرز از همگان خواست از هرگونه گمانه‌زنی در خصوص مسبب یا مسببین این جنایت تا زمان روشن شدن ابعاد پرونده خودداری شود.

بنا بر این گزارش، سخنگوی فراجا هم گفت: پلیس عاملان قتل داریوش مهرجویی و همسرش را به زودی دستگیر کرده و آنان را به دستگاه عدالت خواهد سپرد.

سردار “سعید منتظرالمهدی” با تسلیت به جامعه هنری کشور برای این ضایعه بزرگ و از دست دادن هنرمند پیشکسوت گفت: پلیس عاملان این اقدام وحشیانه را به زودی دستگیر می‌کند و به دستگاه عدالت خواهد سپرد.

وی عنوان کرد: اقدامات فنی همان ساعات اولیه انجام و کارآگاهان در محل حاضر و در حال بررسی سناریوهای محتمل است.

بر اساس اعلام پلیس، این حادثه در ساعات پایانی شنبه‌ شب (۲۲ مهر) از طریق تماس با پلیس ۱۱۰ اطلاع داده شد که با حضور ماموران در محل مشاهده شد که داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی‌اش واقع در زیبادشت مشکین‌آباد به قتل رسیده‌اند.

این حادثه از سوی دختر مرحوم مهرجویی به پلیس اطلاع داده شد. تیم‌های تخصصی پلیس آگاهی در محل حاضر شده و تحقیقات خود را آغاز کرده‌اند.

بنا به گزارشها، این حادثه به علت نامعلوم توسط فرد یا افراد ناشناس رخ داده و هنوز انگیزه قتل مشخص نیست اما شواهد حاکی از آن است که این قتل بر اثر جراحت ناشی از ضربات سلاح سرد انجام شده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.