حزب الله لبنان: به ۵ پایگاه صهیونیستی حمله کردیم

حملات مقاومت فلسطین به تل آویو موجب تعطیلی فرودگاه بن گوریون شد

حزب الله لبنان اعلام کرد که به پنج پایگاه مرزی رژیم صهیونیستی حمله کرده است. همزمان، موج جدید حملات مقاومت فلسطین به تل آویو موجب تعطیلی فرودگاه بن گوریون شده است. از سوی دیگر، رژیم صهیونیستی نیز به بمباران خانه ها در غزه و به شهادت رساندن زنان، مردان و کودکان بی گناه همچنان ادامه می دهد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از  خبرگزاریها، حزب الله لبنان روز یکشنبه اعلام کرد که نیروهای این جنبش به طور مستقیم و با سلاح مناسب به پایگاه های مرزی رژیم صهیونیستی در  «جل العلام»، «برکة ریشا»، «رامیا»، «المنارة» و «العباد» حمله کردند.

جنبش حزب الله لبنان پیشتر نیز اعلام کرده بود که در ادامه پاسخ به کشتار و زخمی کردن خبرنگاران در شهرک «علما الشعب» و شهروندان غیرنظامی در شهرک «شبعا» مبارزان مقاومت اسلامی عصر امروز (یکشنبه) اقدام به حمله به پادگان «حنیتا» متعلق به رژیم صهیونیستی با موشک های هدایت شونده کردند که در این حمله، دو تانک مرکاوا و یک نفربر زرهی هدف قرار گرفت و شماری از نیروهای دشمن کشته و زخمی شده‌اند.

در همین حال، گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز تل آویو را به شدت هدف حملات راکتی خود قرار داده است.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که در پی این حمله راکتی گسترده، آژیرهای خطر در تل آویو و مناطق حومه به صدا درآمد و همچنین فرودگاه بن گوریون در تل آویو تعطیل شد.

سخنگوی نظامی گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی هم در پیامی صوتی درباره تهدیدهای رژیم صهیونیستی به آغاز عملیات زمینی در نوار غزه گفت که «مقاومت یک جهنم را برای دشمن تدارک دیده است».

همزمان سرایا القدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) در بیانیه ای از حملات شدید راکتی و خمپاره‌ای به مواضع رژیم صهیونیستی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه خبر داد.

در ادامه بیانیه سرایا القدس آمده است: «حملات راکتی شدیدی را به سمت مواضع دشمن در شهرک‌های کسوفیم نیریم، مفتاحیم، صوفا و برج ارسال در مجاورت نوار غزه انجام دادیم».

با ورود عملیات طوفان الاقصی به نهمین روز خود و ادامه کسب پیروزی‌های کم نظیر توسط رزمندگان مقاومت در نبرد علیه رژیم صهیونیستی، ارتش اسراییل که از مقابله با رزمندگان فلسطینی مستاصل شده با بمباران جنون آمیز مناطق مسکونی، درمانی، مساجد و مکان‌های تجمع آوارگان فلسطینی در غزه، ۲۴۵۰ فلسطینی که اکثر آنها کودک و زن هستند را به شهادت رساند.

رژیم جعلی صهیونیستی که تاکنون تلاش هایش برای توقف عملیات مقاومت در سرزمین های اشغالی به جایی نرسیده و سران این رژیم هنوز در شوک شکست بی نظیر مقاومت فلسطین به سر می برند، همچنان غیرنظامیان فلسطینی را هدف قرار می دهند و به دنبال کوچ اجباری فلسطینیان با تبدیل کردن غزه به زمین سوخته می گردند.

براساس گزارش های رسمی تاکنون ۹ هزارو ۲۰۰ فلسطینی دیگر نیز در اثر بمباران های رژیم صهیونیستی زخمی شده اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.