استاندارد،شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران را برگزید

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران به عنوان واحد تولیدی نمونه از طرف سازمان ملی استاندارد انتخاب شد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ در روز جهانی استاندارد، شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران به عنوان واحد تولیدی نمونه انتخاب شد.

آیین نکوداشت یکصدمین سال تاسیس سازمان استاندارد در سالن اجلاس سران با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه، دکتر سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و رئیس سازمان ملی استاندارد با پیام روسای سازمان‌های استاندارد، ایزو و استاندارد روسیه و با حضور نمایندگان کشورهای مختلف نظیر عربستان سعودی، عراق ، کشورهای آمریکای لاتین، مالزی و با حضور جمع کثیری از فعالان و صاحبنظران برگزار شد.

در این گردهمایی بین‌المللی برای اولین بار علاوه بر واحدهای صنعتی و تولیدی، واحدهای خدماتی برتر از منظر استاندارد مورد تقدیر قرار گرفتند.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران، یکی از واحدهای نمونه برگزیده امسال بود که موسوی خطاط، رئیس هیات مدیره به نمایندگی از شرکت لوح تقدیر و تندیس این بزرگداشت را دریافت کرد.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران افتخار دارد که با تولید محصولات با کیفیت با ورود به بازارهای جهانی بتواند نماینده‌ای مناسب برای معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های صنعت ایران به خصوص در حوزه سلامت و پزشکی باشد و علاوه بر آن نیازهای داخلی کشور در حوزه بهداشت و درمان را تامین کند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.